Понеділок, 27.03.2017, 10:46 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
Пологовий будинок
AdminДата: Понеділок, 28.11.2011, 19:26 | Сообщение # 61
Адміністратор
Палати є і безкоштовні, але зазвичай вони зайняті.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

rinaДата: Понеділок, 28.11.2011, 20:39 | Сообщение # 62
Користувач
Це в роддом, треба мати 5-10тис..щоб родити (без ускладнень)...а в ті палаті що за 1000 там певно золотий туалет!!! biggrin ....А якщо я не хочу платити такі гроші..А безкоштовна палата зайнята...То тоді куди дітися???

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Понеділок, 28.11.2011, 20:54 | Сообщение # 63
Гість

Навіть в платній палаті туалету немає. Ви платите лише за аренду відремонтованого примішення, телевізор, біде, балдахін на ліжечку, тюлі на вікнах. А туалет непередбаченний в палатах, так само як і душ. І навіть Володимир Іванович неможе цього змінити.

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:01 | Сообщение # 64
Користувач
Quote (rina)
А безкоштовна палата зайнята...То тоді куди дітися???

Не хвилюйтеся - на вулиці не розродитеся... Навіть безхатніх обслуговують і безкоштовно, ще нікому не відмовили. А платні послуги (палати) для тих хто не знає як йому сказитися, кошти яких, доречі, йдуть і на обслуговування та переобладнання того ж роддому.
Вибір за вами - дома в ванні, зовсім дешево народити biggrin

РоксоланаДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:17 | Сообщение # 65
Користувач
Якийсь безглуздий гумор.
Quote (vadjas)
дома в ванні, зовсім дешево народити

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:20 | Сообщение # 66
Користувач
Роксолана, гумор, не гумор, але ж дорослі люди вже (коли дітей народжують) - це ж зрозуміло що за щось добре і заплатити треба добре. Ми в якій країні живемо?! Так - не ту країну назвали Гондурасом!!!

РоксоланаДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:28 | Сообщение # 67
Користувач
А що робити забитим жіночкам з села? В нас ще безкоштовна медицина. Для таких людей це астрономічні гроші. Я не розумію, наприклад, чому аренда цих благ цивілізації так дорого коштує. Бізнес бізнесом, а допомога людині на першому місці, а вже потім "добре заплатити", якщо звичайно є з чого.
А може таким жінкам взагалі не народжувати? Якщо так мало безкоштовних палат.

Відредагував Роксолана - Понеділок, 28.11.2011, 22:32

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:33 | Сообщение # 68
Користувач
Quote (Роксолана)
А що робити забитим жіночкам з села? ... Для таких людей це астрономічні гроші.

Хай приходять, в платну палату звісно не потраплять, але для таких відведено цілий поверх і спеціальна програма обслуговування за рахунок тих хто платить і держави (якась частка виділяється обов'язково) обслужать як треба, ще ніхто під дверима не народив.

РоксоланаДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:39 | Сообщение # 69
Користувач
Да, це точно "як треба". Я бачила як в дівчини вже були потуги, а врачі ніяк не могли вирішити, хто буде розроджувати цю простеньку дівчину. Молодці!!!!!!!!!!!!

Відредагував Роксолана - Понеділок, 28.11.2011, 22:41

rinaДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:57 | Сообщение # 70
Користувач
Quote (Відвідувач)
Ви платите лише за аренду відремонтованого примішення, телевізор, біде, балдахін на ліжечку, тюлі на вікнах.
....Це не готель 5 зірковий.....після тих" мук"які ти проходиш телевізор,тюлі на вікнак..Це всьо на задньому плані..А благодійність, це має бути не примусово.....Заплатиш будеш в палаті не заплатиш народжуй в ванні.....vadjas а ваша дружина рішилася би на ванну..???

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:07 | Сообщение # 71
Користувач
Quote (rina)
...а ваша дружина рішилася би на ванну..???

Ні. Я би все зробив щоб цього запобігти. А взагалі то треба думати заздалегидь про такі важливі речі в житті кожної людини, особливо жінкам.

РоксоланаДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:13 | Сообщение # 72
Користувач
Не кажить "ГОП", це сьогодні Ви, vadjas, зробите все, про те що буде завтра, ми знати не можемо. Можливо завтра в Вас не буде роботи і тої "заветной" тисячі гривень. Тоді Ви згадаєте про прямий обов'язок лікарів, а не добровільнопримусову благодійність.

DreamДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:39 | Сообщение # 73
Чарівна особа
Користувач
Пані Роксолана, не лякайте vadjas, smile

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

DreamДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:41 | Сообщение # 74
Чарівна особа
Користувач
А про ті ж платні палати,так частіше в них і перебувають після пологів жіночки з села,так би сказати відпочивають smile

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 23:45 | Сообщение # 75
Користувач
Quote (Роксолана)
Не кажить "ГОП",...

Я наполягаю: я би зробив все можливе, хоч і без роботи angry !

rinaДата: Вівторок, 29.11.2011, 00:06 | Сообщение # 76
Користувач
Quote (Dream)
жіночки з села,так би сказати відпочивають
Мама продасть свинку..Та за ці гроші можна 2 неділі відпочивати в евро палаті..Я їх розумію..

vadjasДата: Вівторок, 29.11.2011, 00:14 | Сообщение # 77
Користувач
rina, чому ви так негативно налаштовані, невже вас хтось в чомусь обмежує? Подбайте про себе заздалегидь і все буде добре smile

DreamДата: Вівторок, 29.11.2011, 00:51 | Сообщение # 78
Чарівна особа
Користувач
Quote (rina)
Та за ці гроші можна 2 неділі відпочивати в евро палаті..Я їх розумію..

За все в наш час треба платити, і те що у нас медицина не безкоштовна всі добре знають..

rinaДата: Вівторок, 29.11.2011, 11:03 | Сообщение # 79
Користувач
Quote (Dream)
чому ви так негативно налаштовані
...Тому що 1000гр за палату це здирництво...7 років назад я лежала в роддомі 10 днів ..Рахуємо???(це файний візок для дитини і колиска з балдахіном biggrin )..
Ви платите лише за аренду ....Яку???????????Це ПОКА державний роддом....А ни часний ....

СергійДата: Вівторок, 29.11.2011, 15:11 | Сообщение # 80
Користувач
Quote (rina)
Ви платите лише за аренду ....Яку???????????Це ПОКА державний роддом....А ни часний ....

Це точно, я знаю що ні.....

Просто Сергій

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Пологовий будинок
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017