Понеділок, 24.04.2017, 02:40 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Остеохондроз - одна з масових хвороб людства
Остеохондроз - одна з масових хвороб людства
safalДата: Вівторок, 21.12.2010, 17:34 | Сообщение # 1
Новачок
Доброго дня.
Вирішив створити тему, щоб поділитися досвідом, як допомогти собі при проблемах спини, і головне будти підкованним у знаннях. Спина дійсно одна з найнеприємніших больових відділів нашого тіла, можливо найболючиший, тому що церез нього проходить головна ЦНС. Одного разу я натрапив на книжку И. М. Данилов "Остеохондроз для профессионального пациента". Прочитав вже декілька разів. Доречі після Львівскього книжкового форуму. Поїхав на форум, і потрапив "випадково" )) на конференцію, цього року, в вересні здається. Мало тоді зацікавився, але пізніше книга потрапила від друга в руки, ось дивись що я купив, каже... ну думаю ладно вже, якщо 2 рази потрапила до рук, треба прочитати)) Ви знаєте, не пошкодував взагалі ні про що. Дійсно чудова книга. В мене слава Богу нема проблем з хребтом, ну так, маленьке сутулення. Після того що прочитав там, зразу виправився, почав ходити просто по вулиці приблизно 1.5-2 години, як там описуется, і сутулість почала пропадати Чудово. Ось батьку моємо теж так, допомогла. Про грижу там описуєтся чудово. Він теж зробив висновки що і як. Взагалі чудова. раджу всім. дуже чудово описуються методи лікування, які після цього наслідки. Пишеться, що не потрібно робити зразу операцію якщо є грижа, адже після цього наступає рецідив, тобто повернення і ускладення стану. А в нас, як щось тільки так зразу під ніж(((( Да і на витяжіння не треба, чому.. теж описує, корсет мишечний, як називается, теж приносить ускладення.
Доречі на ютубі хтось відео зробив про грижу. Відео саме по цій книжці, може кому цікаво ось тут силочка
Грыжа диска: оперировать или лечить?
А взагалі, що я хочу сказати - бережіть своє здоров"я!!! Якщо якысь будуть питання - пишіть smile Я з радістю поспілкуюся. Щасти усім smile

Відредагував safal - Вівторок, 21.12.2010, 17:36

ВідвідувачДата: Середа, 22.12.2010, 14:27 | Сообщение # 2
Гість

Хрустить в шиї при повертанні голови - що це і як позбутися?

MVDДата: Середа, 22.12.2010, 16:33 | Сообщение # 3
Користувач
Quote (Відвідувач)
що це

солі.
Quote (Відвідувач)
як позбутися

масаж.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

vadjasДата: Середа, 22.12.2010, 23:56 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (MVD)
масаж.

І неодноразовий - це має бути комплекс прцедур.

ВідвідувачДата: Четвер, 23.12.2010, 19:02 | Сообщение # 5
Гість

А ви знаете, що "солі" - то є міф!!))))
І ось чому .
Якщо по простому, то внутрішнє ядро під тиском б'ється о зовнішню стінку (фіброзне кільце). Це і викликає такий специфічний звук. У наслідку це призводить до мікротріщин, що і спричинюе протрузію, а потім грижу.
Подумайте тепер, наскільки кожній людині потрібно бути обізнаним в тому, ЯКІ САМЕ механізми працюють в його організмі? І чи варте ваше здоров'я того, щоб бездумно довіряти лікарям?

ВідвідувачДата: Субота, 23.07.2011, 08:16 | Сообщение # 6
Гість

[quote=safal]А взагалі, що я хочу сказати - бережіть своє здоров"я!!! Якщо якысь будуть питання - пишіть Я з радістю поспілкуюся. Щасти усім[/quote]
Приємно що ми почали усвідомлювати цінність свого здоров'я. Я теж багато читала, радилася.... ала зрозуміла наступне - вся та інформація що до методів лікування є настільки узагальненою!!!! вона не для певного хворого з певним перебігом хвороби. Не розумно робити все і саме так як пише книжка! Хоча для загального розвитку це дійсно - корисно. Можу порекомендувати консультування в реабілітолога. Особисто я саме так і знайшла ту золоту серединку необхідної мені інформації з безлічі книжкової та іншої.

РембоДата: Неділя, 05.04.2015, 16:29 | Сообщение # 7
Користувач
Пчелы хорошо помогают при болях в спине, и вообще при суставных заболеваниях. Проверено на себе и знакомых!

DreamДата: Неділя, 05.04.2015, 20:42 | Сообщение # 8
Чарівна особа
Користувач
Рембо, пчелы? можно чуть поподробнее? а то даже гугл о таком методе не знает:)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

starДата: Неділя, 05.04.2015, 20:50 | Сообщение # 9
Користувач
Dream, Когда пчелка в спинку ужалит,основная боль отступает на 2-й план biggrin biggrin

РембоДата: Неділя, 05.04.2015, 22:52 | Сообщение # 10
Користувач
Пчелиный яд оказывает целебное действие. И не надо бояться боли, жжение секунд 20-40 потом на месте укуса тепло. И в гугле есть описанные статьи и методики. Например тут http://www.pozvonochnik.org/?view=bee-stings. Я испытал действие пчелиного яда на себе и знакомых. Если нет аллергии то думаю стоит попробовать и вам.

РембоДата: Неділя, 05.04.2015, 23:16 | Сообщение # 11
Користувач
Dream, кстати и от варикоза хорошо помогает

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Остеохондроз - одна з масових хвороб людства
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017