Понеділок, 05.12.2016, 02:24 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення господарчих магазинів
Обговорення господарчих магазинів
З наших господарчих магазинів вам найбільше подобаються: (можна вибрати кілька)
AdminДата: Вівторок, 08.05.2012, 09:21 | Сообщение # 1
Адміністратор
Обговорюємо роботу дунаєвецьких господарчих магазинів.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

споживачДата: Вівторок, 08.05.2012, 09:21 | Сообщение # 2
Гість

З'явилося бажання висловити негативну думку про будівельний магазин Забудовник і Мега Буд. Тривалий час я є власником дисконтної картки від мережі цих будмагазинів. Для людей хто вирішив зробити вдома ремонт, чи для тих хто ще і заробляє на тому що ці ремонти робить картка була як надія що купуючи матеріал вам робилася автоматична знижка на даний товар. Так воно можливо і є, якщо робити покупку на один єдиний в чеку товар. Нещодавно робив закупку різного виду матеріалу, на суму близько 2 тисяч. Подивився як і завжди в чек де підрахували знижку аж зрадів, майже 160 гривень)))та довго я не радів прийшовши додому вирішив підрахувати чи сходиться сума яку я заплатив зі знижкою з вартістю товару який коштує так як і для звичайних людей в кого немає дисконтки. Сума зійшлася копійка в копійку і не на одну менше. То куди ж дівається знижка? Може скаже хтось з керівництва магазину?

Відредагував Admin - Вівторок, 08.05.2012, 09:42

ВідвідувачДата: Вівторок, 08.05.2012, 09:21 | Сообщение # 3
Гість

Бума в Партії Регіонів - отож мусить відстьогувати в общак. А звідки риги звикли брати бабло - правильно, дерти з людей. То й ваша знижка пішла на покращення життя .... чи на обіцянки його покращити

СергійДата: Вівторок, 08.05.2012, 12:58 | Сообщение # 4
Користувач
МегаБуд
Забудовник
Союз
Дружба
Нова лінія
Лотки на ринку
А що більше в Дунаєвцях немає інших магазині, а то я купляю в іншому і там дешевше ніж в інших....

Просто Сергій

олегДата: Вівторок, 08.05.2012, 13:34 | Сообщение # 5
Гість

знижку крадуть і це роблять самі продавці,заробляють собі зарплату і навіть пропускають через свої картки. дійсно якщо купляти небагато то можна відразу побачити що ціна знижена кому на який процент.
може Сергій знає місця в дунях де ще можна купити шпаклівку? )

СергійДата: Вівторок, 08.05.2012, 16:58 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (олег)
може Сергій знає місця в дунях де ще можна купити шпаклівку?

Шпаклівку та тільки в Союзі чи Забудовнику.... Дешевше в Епіцентрі але чи вигідно....

Просто Сергій

AdminДата: Вівторок, 08.05.2012, 20:01 | Сообщение # 7
Адміністратор
Quote (Сергій)
А що більше в Дунаєвцях немає інших магазині

Ну звичайно, Сантекс забув... Кажіть, які ще є - додам до списку smile

YetyДата: Вівторок, 08.05.2012, 21:33 | Сообщение # 8
Користувач
А Нова Лінія..?

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

ОлегДата: Середа, 09.05.2012, 00:00 | Сообщение # 9
Гість

Ну да ще сантекс. Там на металлопрокат найнижчі ціни кажуть. А ще на території колишнього ПМК, той що біля газ-контори.

олегДата: Середа, 09.05.2012, 00:06 | Сообщение # 10
Гість

Ще тепло сервіс можна додати, там в них також є магазин склад і торгують далеко не китаєм.

ВідвідувачДата: Середа, 09.05.2012, 00:14 | Сообщение # 11
Гість

Що мені не подобається в буминих магазинах так це те, що коли не прийдеш(а може мені так попадало)
то не завжди можна відрізнити покупців від продавців, бо вони не завжди за прилавком і не мають спецодягу.
От і ходиш, роздивляєшся на всі боки, шукаючи хто з присутніх продавець, щоб щось спитати.
І ще про рекламу його магазину. Задовбала вже вона на місцевому телебаченні.

AdminДата: Середа, 09.05.2012, 08:23 | Сообщение # 12
Адміністратор
Додав Сантекс і Тепло Сервіс, хоча порівняно з іншими це вузько спеціалізовані магазини. Тепер в голосуванні можна обирати кілька пунктів одночасно, я думаю так, мабуть, буде краще.
Quote (Yety)
А Нова Лінія..?

Лінія була з самого початку.

олегДата: Середа, 09.05.2012, 09:38 | Сообщение # 13
Гість

спеціалізовані магазини це дуже добре, в них є те чого немає в союзі чи забудовнику. Не погано б було якби в дунаївця ще відкрився спеціалізований магазин якісної сантехніки, а то доводиться робити вибір в хмельницькому, камянці і чернівцях. Та і взагалі нам привозять одне барахло

просто КоляДата: Середа, 09.05.2012, 10:35 | Сообщение # 14
Гість

Адмін, створи тоді ще одну тему - наприклад вузькоспецалізовані магазини)) перекинь туди сантекс, тепло сервіс, і е декілька магазинів які у нас є. Можна також сюди добавити магазин Енергон(по електриці) - не власник і не реклама, просто там купую.
Пане олег, як я вас розумію. Но тут буде продаватися те, що люди купують. Бо звичайно те, що краще - воно коштує дороще. То наші люди покрутять носом і підуть купувати Китай)))
ось вам мій улюблений афоризм, спало на думку коли перечитав ваш пост, на сьогодні доречі дуже актуально -

В этом мире нет почти ничего, что бы кто-нибудь не смог бы сделать немножко похуже и продать немножко подешевле, и люди, ориентирующиеся только на цену, становятся заслуженной добычей подобных дельцов. Глупо платить слишком много, но ещё хуже платить слишком мало. Если Вы платите слишком много, Вы теряете какую-то сумму. И всё. Если же Вы платите слишком мало, то тогда Вы теряете всё, потому что купленная вещь не может выполнить своей задачи. Законы экономики не позволяют получить что-то ценное - задёшево. Если Вы решаетесь в пользу самого дешёвого предложения, Вы должны учитывать и риск, на который Вы идёте. А если Вы на него идёте, то у Вас достаточно денег, чтобы заплатить и за что-нибудь получше.

Джон Раскин (1819-1900)

олегДата: Середа, 09.05.2012, 12:51 | Сообщение # 15
Гість

сьогодні був в забудовнику. Хто має і користується дисконтку може продовжувати нею користуватися. Знижку ніхто не відміняв. ціна що вказується вам в чеку вже перерахована і вибивається автоматично зі знижкою. Так мені пояснила касирша )

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення господарчих магазинів
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016