Субота, 03.12.2016, 13:35 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 20«12341920»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення продуктових магазинів
Обговорення продуктових магазинів
Де ви зазвичай купуєте продукти?
СергійДата: Субота, 17.03.2012, 21:03 | Сообщение # 21
Користувач
Quote (rina)
Мені головне щоб було все свіже...

Мені подобається магазин пана Паламарчука бо продукти завжди свіжі, бо він кожний день привозить свіжий товар...

Просто Сергій

Без призаДата: Субота, 17.03.2012, 21:03 | Сообщение # 22
Гість

А мені продавці в Паламарчука подобаються. Завжди охайні, привітні, ніколи не підсовують несвіже

ВідвідувачДата: Субота, 17.03.2012, 21:03 | Сообщение # 23
Гість

[quote=Без приза]А мені продавці в Паламарчука подобаються. Завжди охайні, привітні, ніколи не підсовують несвіже[/quote]

не підсовують, бо там несвіжого нема

ВалерійДата: Субота, 17.03.2012, 21:03 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (rina)
Мені головне щоб було все свіже....А хто той власник мені по барабану..

Шановна, пані Rina, дякую за хороші відгуки. biggrin
Таких покупців, як Ви, потрібно знати в лице. Скоріш за все я Вас знаю і просто не можу вгадати хто це пише під іменем Rina. Вибачте мене за той прострочений кефір, що якимсь чином попався Вам кілька років тому, і повірте, що мені не по барабану, хто ходить впродовж 11 років до
мого магазину. При нагоді нагадайте про цю розмову, щоб я мав честь кинути на Вас очком (дочку теж можете взяти з собою) biggrin
З мене цукерки.

ВідвідувачДата: Субота, 17.03.2012, 22:32 | Сообщение # 25
Гість

До Паламарчука не ходжу і не хочу, не подобаєтьсся інтер'єр магазину і освітлення мало

rinaДата: Субота, 17.03.2012, 23:16 | Сообщение # 26
Користувач
Quote (Відвідувач)
і освітлення мало
.........Валерій чули???Хто не бачить, тому ліхтарик в руки......В нашому місці стільки прод.магазинів,що тільки по вашому бажанні і інтер єрі вибирайте любий і купуйте там....А не так як років 18 назад, був один магазин" РОСІЯ" і все.....(Якщо немає в хлібному відділі хліба,то вже і вдома немає..)....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Субота, 17.03.2012, 23:26 | Сообщение # 27
Користувач
Мені ще по душі магазин "Зоряний"....Но там продавці не подобаються,вони ніби ніколи не висипаються.....А так, магазин охайний.... biggrin Але далеко від нашого будинку.... wink

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВалерійДата: Неділя, 18.03.2012, 03:46 | Сообщение # 28
Користувач
Quote (rina)
.Валерій чули???Хто не бачить, тому ліхтарик в руки..

Та чув. Я ще не таке чув - всяке бувало. В деякій мірі зауваження слушне, але ремонт в плані не стоїть по деяким причинам.
А хто цікавиться більше інтер"єром, то в нас є куди піти. Але це зауваження нагадало мені одну річ. В нас, на базарі, помітив дві жінки, які торгували сметаною. Перша молоденька, гарна, язик підвішаний, каструля з сметаною аж виблискує, навіть фартук у неї виділявся в кращу сторону, а друга
старенька, зморщена бабуся, яка завжди стоїть тихо і каструлька в неї не нова, і не примовляє вона , і не закликає до себе.
Але сметану я беру тільки в неї, бо вона якісніша.

rinaДата: Неділя, 18.03.2012, 14:47 | Сообщение # 29
Користувач
Ладно, тема то" обговорення продуктових магазинів"...А ми відійшли від теми....Пан Валерій, ще якби ви привозили в магазин бородинський хліб,ціни Вам би не було......(А то ті жінки в яких чоловіки ще рухаються, дивляться за своєю фігурою biggrin ... biggrin biggrin )

rinaДата: Неділя, 18.03.2012, 23:56 | Сообщение # 30
Користувач
А що там за хліб,буде чи ні ???

ВалерійДата: Середа, 21.03.2012, 01:50 | Сообщение # 31
Користувач
Пані Rina, для Вас приємна новина - одна з найчарівніших продавців замовила особисто для Вас жаданий хліб.
Зайдіть у середу, тобто сьогодні. flowers

Відредагував Валерій - Середа, 21.03.2012, 01:54

rinaДата: Середа, 21.03.2012, 19:28 | Сообщение # 32
Користувач
Ой дякую зайду.......... biggrin

ElizabethДата: Субота, 24.03.2012, 18:17 | Сообщение # 33
Користувач
Quote (Без приза)
А мені продавці в Паламарчука подобаються. Завжди охайні, привітні

Є такі і в магазинах "Гуртовня" та "Віка". А от "Імперії" похвалитися нічим.

DreamДата: Субота, 24.03.2012, 22:46 | Сообщение # 34
Чарівна особа
Користувач
Віка без коментаріїв, там всі свої smile tongue
Гуртовня....після покупки цукерків з тараканами, нехай там хоч даром все роздают не піду)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

РоксоланаДата: Субота, 24.03.2012, 23:25 | Сообщение # 35
Користувач
Таракани shock shock shock

DreamДата: Субота, 24.03.2012, 23:38 | Сообщение # 36
Чарівна особа
Користувач
Quote (Elizabeth)
А от "Імперії" похвалитися нічим

Ну,чому ж так...досить часто там буваю,особливо коли потрібно всього і багато купити)))) Торти дуже смачні, і це єдиний магазин де я купляю цукерки річвел smile Продавці завжди привітні, і на моє дякую завжди чую у відповідь будь-ласка smile В нашому місті дуже багато магазинів і вибір де купувати ми робимо самі, ми хочемо щоб до нас щебетали, але ж продавці теж люди з своїми проблемами і характерами...може в когось захворіла дитина, чи проблеми в сімї...а працювати всеодно треба...
Пару років назад шукаючи люстру в магазинах Хмельницького, на дверях прочитала слова: "Перед хорошою людиною двері відкриваються автоматично" посміхнулася...і дійсно двері відкрилися))))звичайно не самі, а чоловік який виходив з магазину, він теж ці слова читав, і пропускаючи мене сказав :" Ось бачите, ви хороша людина" smile
Так що...все завжди залежить від нас з вами smile

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

DreamДата: Субота, 24.03.2012, 23:41 | Сообщение # 37
Чарівна особа
Користувач
Quote (Роксолана)
Таракани

yes yes yes І як я зрозуміла це нормально, вони їх травлять-травлять, а вони всеодно бігають.

rinaДата: Неділя, 25.03.2012, 00:08 | Сообщение # 38
Користувач
Присутня була в магазині ( в бані, там де овоші продають) і чую такі слова:А в вас апельсини є??є,кислі???ні солодкі, а зле, якби килсо-солодкі я би взяла.....На що, продавець посміхнулась.......Вона, певно звикла до таких клієнтів..... admin .....

DreamДата: Неділя, 25.03.2012, 00:16 | Сообщение # 39
Чарівна особа
Користувач
Quote (rina)
.Вона, певно звикла до таких клієнтів....

У кожного свої таракани )))
Щось я знову про таракани, не бачити мені сьогодні приємних снів , а таракани)))))

РоксоланаДата: Неділя, 25.03.2012, 00:25 | Сообщение # 40
Користувач
Особисто мені в "Імперії" хамили і не раз.

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення продуктових магазинів
Сторінка 2 з 20«12341920»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016