Вівторок, 06.12.2016, 12:10 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення продуктових магазинів
Обговорення продуктових магазинів
Де ви зазвичай купуєте продукти?
ВідвідувачДата: Субота, 22.12.2012, 22:00 | Сообщение # 281
Гість

як може споживач вчинити тиск на середнього пыдприемця? фігню якусь тут пишете, вам банк дає бонус а нам як підприемцям потрібно платити 50 гривнів в місяц і ще здаеться 2% вартості товару. Хай шурує банк нафиг з таким підходом. Як би я поставив такий термінал, я б перебив йому шнура і говорив що він не працює. Може великим супермаркетам таке і вигідно, но малим підприемцям аж ніяк. Бо це витрати, а їх треба ще вписати в ціну товару, чи якось так.

layskasergДата: Субота, 22.12.2012, 22:11 | Сообщение # 282
Користувач
Споживач нія невплине, щей получить на горіхи.
За 50 грн згоден і то не в усіх банках, а 2% це лапша. Тоді таке питання: "Чому банк надає перелік організацій які надають знижки при розрахунках у них картками? Доречі цісамі знижки і є одним з бонусів для покупців"
Я сам дрібний підприємець, тому й підняв це питання для обговорення!

Відредагував layskaserg - Субота, 22.12.2012, 22:12

ВідвідувачДата: Субота, 22.12.2012, 22:45 | Сообщение # 283
Гість

да ні не лапша, знімаеться. А потім ще й знімаеться коли гроші з карточки потрібно зняти. Короче купа зручностей для покупця, і купа не зручностей для підприемця. Так я собі вважаю, не хочу я просто банку бабло заробляти хай шурує лісом. Я не здивуюсь що крупні банкіри це і ініціювали цей проект в Верховній раді. На рахунок знижок, їх потрібно ще накрутити певну суму щоб оту знижку надати. Якщо ціна нормальна особливо знижку не надаш. Знижка для споживача в магазині приблизно становить від 3-8% якщо це не опт, там зовсім по інакшому.

ВалерійДата: Неділя, 23.12.2012, 02:45 | Сообщение # 284
Користувач
(Admin)
Як на мене, розрахунок карткою - це зручно. І не треба шукати копійки Пане Велерій, Ви, як акула дунаєвецького бізнесу, що скажете?

Держава , а особливо наша, любими засобами намагається вилучити готівку в населення. Тому будуть постійно стимулювати введення
платіжних терміналів і іншої бісової техніки. Воно було б дуже зручно, якби це було 100% надійно. Сбербанк до сьогодні не може розрахуватись
і не розрахується за ті гроші, що люди втратили. Ви можете дати гарантію, що ні один банк не збанкрутує і ваші гроші не пропадуть ? Я ні.
Тому, як на мене, мені зручно тоді, коли гроші у мене в кишені.
Якщо мені пам"ять не зраджує, то в законі сказано, що платіжні термінали підлягають обов"язковому встановленню в містах, де населення більше 25 тис.
Пане Адмін, ще одно горбате слово на мою адресу і ... будете кидати сніг від мого магазину куди скажу

ВалерійДата: Неділя, 23.12.2012, 02:59 | Сообщение # 285
Користувач
Встановлення терміналу це витрати для підприємців, які будуть включені в ціну товару. Тому пане Адмін, якщо вас влаштовують такі зручності,
бо вам вже лінь копійки шукати, то заходьте

olegarhДата: Неділя, 23.12.2012, 03:54 | Сообщение # 286
Користувач
Валєра. Всі давно знають що саме надійне це купувати золото. А оті термінали і ті ж самі папірці до одного місця. Чи то банк збанкротує, чи то інфляція знецінить ті папірці різниці немає ніякої.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Неділя, 23.12.2012, 03:54

layskasergДата: Неділя, 23.12.2012, 10:20 | Сообщение # 287
Користувач
Можливо ви й праві, до таких міст як наше масові термінали нескоро прийдуть і це факт, а щодо самої їх наявності то тут є плюс для бухобліку в магазині. Звичайно якщо весь оборот легальний.

Відредагував layskaserg - Неділя, 23.12.2012, 10:21

ВалерійДата: Неділя, 23.12.2012, 21:39 | Сообщение # 288
Користувач
(olegarh)
Всі давно знають що саме надійне це купувати золото

Ну придбали ви кілька злтків чи певну кількість виробів з цього металу і що далі ?

olegarhДата: Понеділок, 24.12.2012, 02:00 | Сообщение # 289
Користувач
(Валерій)
Ну придбали ви кілька злтків чи певну кількість виробів з цього металу і що далі ?

Не зупинятися ж на півдороги.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

AdminДата: Понеділок, 24.12.2012, 22:18 | Сообщение # 290
Адміністратор
Щось про "Економ" більше ніхто нічого не пише. Вони вон навіть акцію по ФНБ крутять на честь відкриття.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Вівторок, 25.12.2012, 09:18 | Сообщение # 291
Гість

Такого відкриття я неподажавби жодному магазину, в них є розум розкидати кондитерські вироби в сніг ніби усі окрім них нижча раса, тіпи збирайте як хочете

DreamДата: Вівторок, 25.12.2012, 15:02 | Сообщение # 292
Чарівна особа
Користувач
(Admin)
Щось про "Економ" більше ніхто нічого не пише.

Бо немає що писати, магазин як магазин...якось скромно все у них і пусто, ціни такі як і в інших магазинах, хоча зі слів охоронця у них зараз ще дешево))через місяць ціни підростуть)))хоч був вихідний день,проте людей практично не було...каса працювала одна, у іншої була технічна перерва...Дівчина на касі була якась замучена і втомлена,відпускала дуже довго...а ці їхні чорні вишиванки...жах!!!Магазин відкрили просто так... щоб вкласти в нього лишні гроші)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

vadjasДата: Вівторок, 25.12.2012, 15:40 | Сообщение # 293
Користувач
Акції "Економа", що рекламують по ЦТелебаченню в Дунаєвецькому представництві відсутні... Не варті ми їх.

ВалерійДата: Середа, 26.12.2012, 02:01 | Сообщение # 294
Користувач
(Dream)
ціни такі як і в інших магазинах,

не зовсім так

СергійДата: Середа, 26.12.2012, 07:20 | Сообщение # 295
Користувач
(vadjas)
Акції "Економа", що рекламують по ЦТелебаченню в Дунаєвецькому представництві відсутні... Не варті ми їх.

Той Економ що рекламують до нашого Економа то зовсім різні речі. Просто вкрали назву. Це Хмельницька Бакалія де здирницькі ціни... Не кидайтеся на назву....

Просто Сергій

EnergonДата: Середа, 26.12.2012, 11:43 | Сообщение # 296
Користувач
да той Економ просто знаходиться далеко. хто з центру пилять буде до нього. Якшо у центрі 55 магазинів продуктових знаходиться.

ВалерійДата: Середа, 26.12.2012, 18:58 | Сообщение # 297
Користувач
Місце в нього дійсно поганеньке.Треба було на туалеті побудувати, як Добряна, от тоді був би успіх.

Відредагував Валерій - Середа, 26.12.2012, 18:58

DreamДата: Середа, 26.12.2012, 19:06 | Сообщение # 298
Чарівна особа
Користувач
(Валерій)
Місце в нього дійсно поганеньке

Місце тут до чого???Поставте нормальні ціни і люди там будуть купувати))я чогось від росії топаю в центр за покупками tongue

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

pavlikasiyДата: Середа, 26.12.2012, 23:08 | Сообщение # 299
Користувач
Щоб магазин потрапив у статус ХОРОШИЙ - має бути багато чинників. До прикладу той мінус що він далеко від центру, ховсім не мінус тим у кого є авто, і плюс для таких людей полягає в тому, що біля економа є місце де вільно можна стати, і не турбуватися що попри твоє авто постійно човгають автівки, скутери і трактори...
Біля вопака валом місця для того щоб припркуватися, але інші чинники не зіграли свою роль. тому то не дуже багато там паркуються для того щоб купити продукти... Так що хороший чи поганий магазин, це покаже час. Дивлячись як спрацює адміністрація супермаркета, всі працівники і т д. А місце - це настільки відносно, що ви собі не уявляєте навіть! )))

ВідвідувачДата: Середа, 26.12.2012, 23:28 | Сообщение # 300
Гість

Вопак я вважаю взагалі облом года, може навіть і більше. Це яскравий приклад того, як не потрібно вести свій бізнес, і так розпочинати свою справу. Тому порівнювати його з іншими магазинами в дунаївцях я важаю не доречно, взагалі забути про нього да і все.

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Обговорення продуктових магазинів
Сторінка 15 з 20«1213141516171920»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016