Неділя, 11.12.2016, 08:03 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Заклади громадського харчування
Заклади громадського харчування
РоксоланаДата: Неділя, 11.03.2012, 23:47 | Сообщение # 1
Користувач
Я вирішила розпочати тему, присвячену кафе, барам та іншим закладам громадського харчування в славетному місті Дунаївці.
До прикладу де краще відсвяткувати день народження чи корпаратівчік, де гарна музика, де смачна кава, де нахамлять, де обрахують. Думаю, ця інформація зацікавить багатьох поціновувачів культурного відпочинку.

rinaДата: Понеділок, 12.03.2012, 11:44 | Сообщение # 2
Користувач
Були на 8 березня у новому кафе (Оскар 2)назви ще немає.....Сподобалось..Заплатили з чоловіка по 130 гр....Меню-смачне!!!!Інтер єр -теж файно, все під дерево.Ми сиділи на 2 поверсі...(ТЕПЛО!!!!).Це кафе, більш для старших людей...Де можна прийти з чоловіком і посидіти....Молодці.... clap clap

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

rinaДата: Понеділок, 12.03.2012, 11:48 | Сообщение # 3
Користувач
Подивилася передачу "Ревізор"в Хмельницькому,генделик "Ситий Будяк"...Фу, такої гидоти я ще не бачила....Не хотілось би в такі генделики попадати... cry cry

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

СергійДата: Понеділок, 12.03.2012, 15:43 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (Роксолана)
Я вирішила розпочати тему, присвячену кафе, барам та іншим закладам громадського харчування в славетному місті Дунаївці.
До прикладу де краще відсвяткувати день народження чи корпаратівчік, де гарна музика, де смачна кава, де нахамлять, де обрахують. Думаю, ця інформація зацікавить багатьох поціновувачів культурного відпочинку.

Та в нас вже є подібна тема, там є і про "Ситий будяк" ,і інше... Але то все було про "Мандарин"... Та хай буде....

Просто Сергій

YetyДата: Понеділок, 12.03.2012, 21:36 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (rina)
у новому кафе (Оскар 2)назви ще немає.....

А де це нове кафе?..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

rinaДата: Понеділок, 12.03.2012, 21:55 | Сообщение # 6
Користувач
На сільгосп-ці..там де більярд...

Відредагував rina - Понеділок, 12.03.2012, 21:56

ВідвідувачДата: Понеділок, 12.03.2012, 23:02 | Сообщение # 7
Гість

Такі заклади як ви там були довго не існують.

СергійДата: Вівторок, 13.03.2012, 06:08 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (Відвідувач)
Такі заклади як ви там були довго не існують.

А чого? Якщо гарно готують і обслуговують... то їм і життя....

Просто Сергій

rinaДата: Вівторок, 13.03.2012, 13:08 | Сообщение # 9
Користувач
Чому не існують...?????

олегДата: Вівторок, 13.03.2012, 15:21 | Сообщение # 10
Гість

Магазин ГРАНАТ. Обслуговування на дуже низькому рівні. Коли не прийдеш продавці з повним ротом їжі. Магазин великий, каса одна. Не рекомендую!!!

DreamДата: Вівторок, 13.03.2012, 16:39 | Сообщение # 11
Чарівна особа
Користувач
Quote (олег)
Коли не прийдеш продавці з повним ротом їжі.

Їдять "просрочений" товар smile

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

ВідвідувачДата: Вівторок, 13.03.2012, 17:42 | Сообщение # 12
Гість

"Їдять "просрочений" товар"

:) Замість зарплати ...

ВідвідувачДата: Четвер, 15.03.2012, 12:21 | Сообщение # 13
Гість

В "Гранаті" я одного разу придбав консерву, через трішки замітив, що блящанка якась надута, повернувся, попросив замінитию. Виявилось, що вся партія така, брати таку саму надути я відмовився. Продавчині не сподобався такий купець, і особливо чого я так проти вздутої консерви, тому вона зі словами "морочать голову" - віддала мені мої кровні...

YetyДата: Понеділок, 23.04.2012, 23:40 | Сообщение # 14
Користувач
РЕВІЗІЯ Кам’янця-Подільського

Другого травня у програмі Нового каналу «Ревізор» ведуча Оля Фреймут покаже ідеально чистий Кам'янець-Подільський. Про це зазначено на офіційному сайті «Ревізору».

Напередодні травневих свят, програма "Ревізор" вирішила приділити увагу містам, в які українці найчастіше відправляються на свята. Поки команда програми перевіряла Чернівці, чутки про наближення "Ревізора" досягли Кам'янця-Подільського. І там розпочали підготовку до приїзду "Ревізора". Мили навіть сходинки і тротуар біля закладів.

- Один із дорогих готелів Кам'янця, розташований поблизу Старої фортеці, до травня традиційно законсервований - немає достатньої кількості людей. Але спеціально для нас його швидко відкрили, вимили. Коли нас водили готелем, працівники адміністрації відверто зізнавалися, що готувалися до нашого приїзду. На питання, коли вони дізналися про наш приїзд, дівчина, ніяково посміхаючись, відповіла: "Ще в ту ніч, коли ви заселялися в готель у Чернівцях". Було прийнято рішення не давати табличку "Ревізора" цьому готелю - він більше нагадував хірургічний кабінет, - розповідає Ольга.

- Спочатку ми трохи розгубилися. За принципом програми "Ревізор", ми зазвичай звалюємося, як сніг на голову, а тут нас всюди чекали. Сарафанне радіо спрацювало чітко. Зате тепер ми можемо гарантувати - в Кам'янці на травневі свята буде чисто. Місто до приїзду туристів готове!

У програмі, присвяченій Кам'янець-Подільському, крім іншого, дивіться, як двоє місцевих хлопаків-велосипедистів допомагали Ользі перевіряти шикарний готель. Оля зробить ревізію серед холодної зброї в кав'ярні, а створена "сім'я Ревізоренко" оцінюватиме один із номерів готелю.

Джерело: http://www.hroniker.net/
РЕВІЗОР

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Відредагував Yety - Понеділок, 23.04.2012, 23:44

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Заклади громадського харчування
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016