П`ятниця, 09.12.2016, 00:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Кафе "Мандарин"
Кафе "Мандарин"
antimandarinДата: Середа, 07.03.2012, 19:07 | Сообщение # 1
Новачок
Как я первый и последний раз сходил в Детское Кафе Мандарин.

Решили отпраздновать день рождение ребенка в этом "замечательном" заведении.
Ничего не предвещала дурдома к которому все свелось.
Пришли заказать, сказали что будет 9 детей, попросили помочь с меню... помогли... но об этом позже..
За 2 часа до намеченного начала раздается звонок:
- Добрый день, а вам торт на сколько кг делать?
Я аш офигел.
Говорю:
-Мы же договорились, что мы придем со своим тортом, вы сказали что хорошо.
Ну они в ответ:
-Ну хозяйка запрещает приносить свои торты.
- ну как так, мы заказали торт специально для праздника...
-Нет и все.
Ну я уже не выдержал, иду туда.
В ходе беседы хозяйка даже не подошла к нам уладить конфликт. В итоге как бы с горем пополам договорились что торт можно будет раздать детям.
По мимо этого оказалось что помимо заказанного нам придется еще оплатить обслуживание детей! (ТАКАЯ СКРЫТАЯ ОПЦИЯ НА 50 ГРН).
Ну думаю фиг с ним, вопрос решился и славно.....
Настало время праздника, пришли дети...
И ту изобилие стола меня просто ошарашила....
2 Большие тарелки одного салата и 2 такие же другого. Потом принесли 3 пиццы, потом 2 тареляги недожаренной картошки фри и как минимум штук 20 отбивных (хотя речь шла о 9), потом 2 тареляги пельменей.... это еще не все... потом налистники с бананами, и завершающее убойное произведение кулинарного мастерства желе в пластиковом одноразовом стаканчике!!!! .
Праздник близился к концу и уже настало время торта.
Внесли торт, зажгли быстренько свечечки (а то и это там делать нельзя). Задули их.... Пора резать.
Иду просить нож.
В итоге слышу:
- А хозяйка сказал нож не давать!!!
Я потерял дар речи....
Сходил купил нож, порезал тортик... вроде все нормально..
Еды осталось столько что можно было накормить еще 5-6 взрослых....
Иду рассчитываться.
Насчитали 680 грн...
Прошу чек...
- а мы чеки не даем, он у нас один и я по ним отчитываюсь перед хозяйкой.....
Я совсем припух, и что бы не портить ребенку праздник просто смолчал, рассчитался и ушел....

Что ж тут можно добавить, да в принципе много. Такого ужасного обслуживание за такие деньги я не видел еще в своей жизни. И что самое главное - это в какого Бога надо верить что бы опустится до уровня "Ах вы свой торт, то я вам нож не дам..."
В итоге настрой на нуле, мнение еще хуже...
Боже упаси вас ходить в это чудо детское кафе, где с радостью поглумятся над праздником ребенка.

rinaДата: Середа, 07.03.2012, 20:00 | Сообщение # 2
Користувач
Были в такой ситуации и мы...Выпуск у детей в садике....Заказываем на 23 человека...Меню было заказано на перед...И сумма была указана...Где то около 25гр на ребенка....Мало то что они одно из блюд не дали...(горячие бутер..)Небыло батона на кухне.............?????Так потом, нам еще попросили доплатить 8 гр с ребенка за что?(наверное за туалет)????...Р/S Заказ был на 2 часа дня, мы подошли к мандарину 13.40...Нас не пустили, потому что небыло еще 14.00...И дети стояли и их родители до 14.00 на улице..........(музыки нету,пол грязный)ВЫПУСК УДАЛСЯ!!!!!!!!!Выручили клоуны ..И только это, детям понравилось.!!!!!!

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

РоксоланаДата: Середа, 07.03.2012, 23:54 | Сообщение # 3
Користувач
Ага, цей прикол з чеком, знаю, знаю. Через п'ять хвилин після заказу я попросила чек, на що бармен мені сказала, что вона його вже викинула, а ведро вже забрали, и увесь мусор вже викинули. Так нагло брехати, це вже занадто. Щоправда, цей випадок був ще наприкінці літа. Але я пам'ятаю його і досі.

ВідвідувачДата: Четвер, 08.03.2012, 01:30 | Сообщение # 4
Гість

Вони такі святі , як я космонавт

олегДата: Четвер, 08.03.2012, 01:56 | Сообщение # 5
Гість

а святі що не люди? )))

РоксоланаДата: Четвер, 08.03.2012, 02:08 | Сообщение # 6
Користувач
Віросповідання тит нідочого. Питання в повазі до клієнтів. В заклад де тебе відкрито брешуть не має бажання більше йти.

СергійДата: Четвер, 08.03.2012, 08:53 | Сообщение # 7
Користувач
І якраз я теж хотів писати про наш"Мандарин".... Ой і цікава в мене вийшла історія... Я ходжу по кафе дуже рідко, практично зовсім, але так сталося, захотів поїсти до "Затишка" далековато, а "Мандарин" під боком, а перекусити, немає сил терпіти.... Зайшов... Привітався. Дивлюся є піца, ой думаю перекусю, аж двома, але не там то було... Кажу дайте піцу, а бачу ціна 3,50 грн. Думаю ото перекусю, супер... І знову не тут то було. Мені ввічливо сказали що то тільки коржик від піци, а за все остальне потрібно платити... За огірки, помідори ковбасу, гриби, сир, майонез... Кажу давайте, бо дуже хочу їсти... Дали... Ще й чай подали... цукор в маленькі манежці, ложечка чайна замотана в серветку, виделка і ніж теж, все на найвищому рівні... А ціна вбила... Одна піца з тією начинкою що я замовив аж 11,90.... і чай... Разом 13,50... Не привик я до таких цін... Вбило... Можливо і такі ціни, але в "Затишку" піца вкусніша і ціна 5,00 .... Тож в мене дуже погане враження про таке дитяче кафе "Мандарин"... Мабуть і буду обминати десятою дорогою таке дитяче кафе "Мандарин" разом з їх цінами....

Просто Сергій

олегДата: Четвер, 08.03.2012, 15:53 | Сообщение # 8
Гість

Ольгр Фреймут би туди до них на кухню ))) І на всю україну показати. Та на всі Дунаївці Грубійка вже і так опозорилась...

ВідвідувачДата: Четвер, 08.03.2012, 16:11 | Сообщение # 9
Гість

А діти ж туди ходять і поводяться з ними по хамськи, вони ж маленькі і бачать все і вчаться. Ось де культура виховання нашої молоді.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 09.03.2012, 00:17 | Сообщение # 10
Гість

Я не ходжу в аналогічні заклади харчування де нема черги і постійних відвідувачів.
Там, де нема клієнтів, продукти занадто довго лежать в холодильниках, не зовсім свіжі

СергійДата: П`ятниця, 09.03.2012, 13:03 | Сообщение # 11
Користувач

А як би Ольга Фреймут з "Ревізора" приїхала в "Мандарин" що би було.... Пофантазуємо... Ваші відповіді...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - П`ятниця, 09.03.2012, 13:08

СергійДата: П`ятниця, 09.03.2012, 13:34 | Сообщение # 12
Користувач
Переведіться ось тут просто супер

Просто Сергій

YetyДата: П`ятниця, 09.03.2012, 19:00 | Сообщение # 13
Користувач
Тобто при наявності посвідчення журналіста (чи можливо і без нього) ми Дунаївчани також могли б зробити свій власний ревізор. Тільки хто б цим зайнявся - не зрозуміло, і чи зайнявся б.. А відео все сюда, на форум! Треба лише трішки активного люду!

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

AdminДата: Четвер, 15.03.2012, 00:13 | Сообщение # 14
Адміністратор
Був сьогодні у Мандарині, заради цікавості полистав "Книгу скарг". З усіх відгуків відверто негативних приблизно 5, ще десь стільки саме про те, що туалет має бути безкоштовним, в загальному відгуків десь 40-50, ну і головне - там ще є багато пустих сторінок! smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Четвер, 15.03.2012, 07:51 | Сообщение # 15
Користувач
Quote (Yety)
ми Дунаївчани також могли б зробити свій власний ревізор.

Це все в нашій силі... Хтось кудись сходив, і написав своє резюме, хай і сьогодні власники не прочитають, проігнорують а завтра все рівно прочитають бо це їхній бізнес, їхнє життя.... І їм з цим жити.... або закривати заклад.

Просто Сергій

ВолодяДата: Четвер, 15.03.2012, 12:09 | Сообщение # 16
Гість

Адмін, а що смачненького Ви їли?

AdminДата: Четвер, 15.03.2012, 12:23 | Сообщение # 17
Адміністратор
Я в них часом заморожені вареники купляю.

innesaДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:40 | Сообщение # 18
Гість

Мені також неподобається це кафе)))Якось прийшла замовила чанахі і 3 кусочки хліба)))Принесли чанахі холодне,посуда надщерблена і хліб несвіжий)))Я беру той хліб і приношу їм)))Кажу їм як це хліб у них несвіжий під боком все-таки пекарня)))Попросила поміняти)))Мені звичайно поміняли і вибачились)))

ВідвідувачДата: Субота, 05.05.2012, 07:35 | Сообщение # 19
Гість

Задумка такого кафе була хороша, але обслуговування та персонал звели все на нуль. Поставили касовий апарат, але чеки дають тільки після вимоги, обманюють. Не раджу ходити в це кафе.

AdminДата: Субота, 05.05.2012, 08:39 | Сообщение # 20
Адміністратор
В Мандарині туалет на замку, все охайно прибрано, а сідушки на унітазі немає. Хлопчикам то все-одно, а от дівчаткам, думаю, це не дуже приємно. Мені здається то не така вже й коштовна річ, якщо навіть міняти її кожні пів року.

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Кафе "Мандарин"
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016