Понеділок, 05.12.2016, 02:28 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Супермаркет "Вопак"
Супермаркет "Вопак"
Ваша оцінка "Вопаку"
DreamДата: Середа, 14.03.2012, 23:17 | Сообщение # 21
Чарівна особа
Користувач
Oksi, своїм останім повідомленням нічого такого страшного не розказали, мясо і курка в спеціях , зрозуміло не першої свіжості...йогурти мають термін придатності...Просто для такої кількості товару потрібно багато покупців,а наші люди звикли ходити на базар smile та й хороших продуктових магазинів дійсно пару є smile

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

OksiДата: Середа, 14.03.2012, 23:37 | Сообщение # 22
Гість

Dream,якщо Ви вважаєте , що м"ясо не першої свіжості -маринується, фасовані солодощі, у яких закінчився термін придатності(на комп"ютері пробивається інша дата і voila у нас "свіжі" кондитерські вироби)..До речі, Вам не випало честі відвідати кухню? Це справа кожного,у який продуктовий ходити і нікого я тут не переконую,але так як тема відкрита, то вибачайте..=) Моя мама досить довго копувала випічку у ВОПАку , казала ,що смачна (і хлібець з цибулею і пиріжки з горохом..)от одного дня ідучи додому, вирішила доньці ,щось "смачненьке" купити, довго я дивилася на ті хлібо-булочні вироби, та чомусь в голові з"являлися картинки з мішком білої муки в якій..хробачків було достатньо, а саме коли той мішок забрали з вітрини на той "цех" де випічку роблять..(бо ж у випічці не видно) ось так.. Не факт, що в інших магазинах якісніша продукція, просто мені не доводилося більше ніде працювати на такій "кухні" тай на форумі обговорення САМЕ ВОПАку ..

ВідвідувачДата: Середа, 14.03.2012, 23:49 | Сообщение # 23
Гість

Власної випічки вже в Вопаку немає, отож не скоштуємо печених хробачків.

OKSIДата: Середа, 14.03.2012, 23:59 | Сообщение # 24
Гість

Думаю Ви не багато втратили=) Справа не стільки в супермаркеті...просто не зрозумію ніяк, чому у нас такий рівень?? Ми ще куди не йшло..але є діти...я сама мама, тому з жахом думаю про виготовлення продукції,таке враження , що це нікому не потрібно (окрім покупців)

DreamДата: Четвер, 15.03.2012, 10:32 | Сообщение # 25
Чарівна особа
Користувач
Quote (Oksi)
Не факт, що в інших магазинах якісніша продукція, просто мені не доводилося більше ніде працювати на такій "кухні"

Хлібець з цибулею я два раза там купувала,сподіваюся що мука була якісна sad

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

InnesaДата: П`ятниця, 16.03.2012, 21:48 | Сообщение # 26
Гість

Пані Oksi я з вами згідна)))Я там теж працювала до відкриття)))Мені теж сумно що супермаркет зазнав такої слави)))Я в цей горе маркет неходжу і нікому не рекомендую))))Особливо звертайте увагу коли купляєте акційне,Часом по акції можна купити не свіжий товар,особливо це стосується печива та цукерок тому що вони цей продукт перепаковують самі і дата виготовлення теж їхня))))Раджу задуматись над цим))))

AdminДата: Субота, 17.03.2012, 20:26 | Сообщение # 27
Адміністратор
Акційні товари у Вопаку з 16 по 29 березня 2012 року:
Акції ВопакАкції ВопакАкції ВопакАкції Вопак

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВалерійДата: Неділя, 18.03.2012, 03:52 | Сообщение # 28
Користувач
пане адмін це ж реклама !!!

AdminДата: Неділя, 18.03.2012, 08:38 | Сообщение # 29
Адміністратор
Робіть акцію - поставимо Вашу smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Неділя, 18.03.2012, 12:49 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (Валерій)
пане адмін це ж реклама !!!

Та мабуть і ніхто не кидається на ці "тухлі" продукти

Просто Сергій

vadjasДата: Неділя, 18.03.2012, 18:46 | Сообщение # 31
Користувач
Quote (Сергій)
Та мабуть і ніхто не кидається на ці "тухлі" продукти

Чому ж так прямо "ці" - можна ж щось і вибрати...?

ВідвідувачДата: Четвер, 10.01.2013, 19:47 | Сообщение # 32
Гість

Добрий день. Дещо обізнана про роботу супермаркету, так як ходила на стажування "помічника керуючої". Скажу вам, робота важка, робітників тримають за рабів. Про невідповідність цін можу сказати що робітники в силу своїх обовязків дещо не встигають міняти, тому як на середній супермаркет ставлять двох продавців на різні групи товарів. А обовязки продавця, вивіз товару та виставляння на полиці, заміна цінників (цінники міняються щодня), консультування покупців по продукції, контроль за простроченням продукці, підтягування товару..... А якщо подумати що людина стоїть на пів магазину і навіть часу не вистачає повивозити і порозложувати товар , я думаю ви зрозумієте що скоріш за все винні жадна верхівка, яка знаходиться в м. Луцьку. Продавця продавцем не назвеш, скоріш - грузчик. На моїх очах дівчина падала в обморок від того, що перетрудилася, тож має бути повага до таких терплячих робітників, яких дешево експлуатують за 1500 грн. зарплати. тому що в країні важко з працевлаштуванням. Окреме питання про помічника керуючої, на яких вся відповідальність і за все. А стажування на помічника керуючої триває місяць безоплатно, беруть декілька чоловік з яких оберуть лише одну людину на посаду ))). Розумію чому на протязі вже 2 місяців ніяк не можуть обрати помічника. Набравшись досвіду у пошуках роботи дмухатимуть на холодне і гаряче.....

ВідвідувачДата: Четвер, 10.01.2013, 22:54 | Сообщение # 33
Гість

ПАККО и ВОПАК внесены в черные списки поставщиков контробандной гнилой рыбы, порченных мясопродуктов (в частности сейчас в Польше птичий грипп, и они оттуда завезли большую партию курятины), порченных кондитерских и кисло молочных продуктов и к тому же самопально разливающих и реализующих через свои супермаркеты ВОПАК пойло "Одесский коньяк"

На Закарпатье проведен конкурс "Наихудший супермаркет года" испорченную палку колбасы с плесенью, кило рыбы с глистами, полкило просроченных кондитерских изделий, и кило порченного сыра (из супермаркета победителя) выиграл c большим преимуществом(!!!) супермаркет ВОПАК. Приз хотят вручить собственнику "ПАККО холдинг", который владеет ВОПАКами Владимиру Микуличу!

То что в Закарпатье реализуется до сих пор "План мероприятий по уничтожению русинов" свидетельствует и то что до сих пор массовые отравления продукцией ВОПАКа никто не реагирует, а проверка складов ВОПАКа и административное наказание за станки по перебивке сроков годности на просроченных товарах вместо криминальной (весной от отравлений погиб молодой человек, уже сейчас более 100 жалоб на отравление продукцией от ВОПАК)только в очередной раз что русинов украина хочет уничтожить любым способом. Что ж 16 лет просили просили украину.... а сейчас уже и просить не будем. ЗАКАРПАТЬЮ статус территории под международным контролем! И точка.

Как показали расследования "Закарпатского калейдоскопа" корпорация ПАККО имеет налаженный канал поставки европейской некондиции (просроченных, или близких к просроченным продуктов) с Дании. Поставки идут на Львов. Оттуда на свои торговые сети и не только. На Киев, Донецк, Днепропетровск и т.д. В Дании покупается за центы, на авто и ж/д рефрижераторах доставляется в Украину. Из некондиции на украинской таможне оно переоформляется в кондицию и его цена уже несколько десятков центов. Попав в опт оно уже стоит доллар. В торговых сетях идет как нормальное мясо, рыба и т.д уже по два, три доллара. За просроченную продукцию, за то что она по бумагам стала кондицией оплачивает лоховатый украинский потребитель! Когда прекратится многомиллионная ежедневная афера ПАККО на таможнях, в супермаркетах? Где проверяющие структуры? Где фискальные органы?

Вчера в супермаркете ВОПАК была куплена рыба в легком соусе с червями. Жалобы о том что ВОПАК продает гнилую рыбу с червями поступили вчера от многих покупателей ВОПАКа

ВідвідувачДата: Субота, 19.01.2013, 14:59 | Сообщение # 34
Гість

м.Львів, вул. Тершаківців, 1. супермаркет предстасляє собою конюшню,
де постійно брудна підлога,підмигують лампи, бракує кульочків, для товару.
Викладка встилі - купа, не залишить байдужого жодного покупця. сукровиця під пакетами з м"ясом
легенько натякає на проблему з кульочками, блін, які можна набрати,якщо пощастить, наперед, при вході в зал.
Припадками працюючі каси здіснюють всім звичні черги.
Персонал "досвідченнтй" "любязний". Охоронців на стільки зворушують, жінки з калясками,
що самотушки намагаються відчинити двері. Що вони невзмозі порушити це видовище, своєю допомогою.
Вони не сміють втручатися у цей процес. Бо можна нарватись на безкорисне, повсягденне. - ДЯКУЮ.)))

Відвідувач СтриянкаДата: П`ятниця, 01.03.2013, 15:33 | Сообщение # 35
Гість

Дороги Стрияні ! Як можна подалі від такого "чудового магазину" , а як що не получаеться. то перевіряйте чеки , в яких обдурюють, цікаво що РЕГУЛЯРНО. І навіть не перепрошують, як їх злапають на обмані. ХАМИ !

ВикторияДата: Четвер, 30.01.2014, 19:14 | Сообщение # 36
Користувач
Ну вот, сколько ходила туда, ни разу не задумалась что могут обмануть. Даже перечитала тут отзывы и не поверила. Но это действительно так. sad sad sad

starДата: Четвер, 30.01.2014, 19:27 | Сообщение # 37
Користувач
Виктория,приятно осознать,что ходила по лезвию и осталась ЖИВЕХОНЬКА! biggrin

ВикторияДата: Четвер, 30.01.2014, 19:40 | Сообщение # 38
Користувач
star, оно то приятно) В следующий раз, беру блокнот, ручку, иду скупаться, записываю цены на ценниках, мне все пробивают, я проверяю по чеку, если надуют еще раз, устрою такой скандал, мало не покажется! happy

starДата: Четвер, 30.01.2014, 20:36 | Сообщение # 39
Користувач
Рекомендую включить в этот перечень куркулятор biggrin

ВикторияДата: Четвер, 30.01.2014, 20:44 | Сообщение # 40
Користувач
star, и куркулятор тоже)

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Супермаркет "Вопак"
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016