Субота, 03.12.2016, 13:37 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Супермаркет "Вопак"
Супермаркет "Вопак"
Ваша оцінка "Вопаку"
AdminДата: Субота, 03.12.2011, 01:31 | Сообщение # 1
Адміністратор
На днях мав бесіду з теперішнім керуючим Дунаєвецьким "Вопаком". Наразі власники мають велике бажання відродити його популярність у нашому місті, та прикладають до цього максимум зусиль. Пропоную освіжити в пам'яті попередню тему про "Вопак" та висловитись стосовно того, чи мають вони шанси повернути прихильність Дунаєвчан і що для цього необхідно зробити?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Субота, 03.12.2011, 08:44 | Сообщение # 2
Користувач
Практично забув коли заходив.....

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Субота, 03.12.2011, 11:30 | Сообщение # 3
Гість

і що воно їм дасть? Хіба що по вихідним влаштовувати розпродаж, тоді і підніметься популярність)))

Ser_GabrielДата: Субота, 03.12.2011, 14:39 | Сообщение # 4
Модератор
Сегодня заходил в Континенет. Первое впечатление что в Вопаке кто то умер и его забыли вынести.... вонь неимоверная....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВідвідувачДата: Субота, 03.12.2011, 16:37 | Сообщение # 5
Гість

Хотілося б запитати керуючих цього закладу:
1)Чому на цінниках вказані одні ціни, а на касі пробивають інші, завжди вищі ніж вказано?
2)Чому працює лище одна каса і до неї черга, а часто не працює навіть одна, а касир десь "гуляє"?
3)Чому ніхто не цікавиться від чого той "аромат"?
4)Чому на касі ніколи не має копійок на здачу, невже банки в Дунаївцях не працюють?

olegarhДата: Субота, 03.12.2011, 17:00 | Сообщение # 6
Користувач
завозьте назад прядильні станки і у вас буде майже розкручений бренд
фабрика в свій час була дуже популярною на світовому ринку wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Субота, 03.12.2011, 17:00

ВідвідувачДата: Субота, 03.12.2011, 17:34 | Сообщение # 7
Гість

так так станки пане Admin

vadjasДата: Неділя, 04.12.2011, 00:21 | Сообщение # 8
Користувач
А я сьогодні там взяв чотири пляшки шампанського по 26грн.! Це ж не по 35. Бувають і позитивні моменти в цьому закладі, мабудь намагаються існувати і надалі.

Ser_GabrielДата: Понеділок, 05.12.2011, 11:01 | Сообщение # 9
Модератор
Quote (vadjas)
А я сьогодні там взяв чотири пляшки шампанського по 26грн.! Це ж не по 35. Бувають і позитивні моменти в цьому закладі, мабудь намагаються існувати і надалі.

и вас даже не озадачила такая разница? срок годности и страну производитель смотрели?

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

layskasergДата: Понеділок, 05.12.2011, 11:46 | Сообщение # 10
Користувач
На мою думку Вопакові нічого не світило і не світитиме в майбутньому, для ефективної роботи потрібні або великі покупки людьми, чого вони не роблють, або велика кількість людей що їх здійснюють, а їх в нас нема дотогож наші люди не будуть стільки купувати щоб можна булоб вийти на беззбитковий рівень діяльності, вони краще пройдуться пару метрів до ринку і там куплять дешевше ніж платитимуть по більших цінах, а ті часткові клієнти не забезпечуватимуть рентабельність (от вам і відповідь "чому одна каса працює" - економія на зарплаті)

ВідвідувачДата: Вівторок, 20.12.2011, 05:10 | Сообщение # 11
Гість

О-о! Супермаркет "Вопак", так на днях і у нас, у м.Стрий відкрився горе-маркет.
Відкрився декілька днів перед святом Миколая, недалечко від будинку де я мешкаю.
Трапилось зайти(19.12.2011 приблизно 13:00-13:20) мені в маркет, в свято Миколая, мій батько Микола, йому подарок готовий, залишилось купити якісь солодощі, цукерки, такі знаєте в святкових пакунках, але в супермаркеті "Вопак" не було, тому спішу шукати в інший магазин, звісно покупки я не зробив, виходжу з магазину и тут чую…
При виході з магазину (два кроки до дверей)чую позаду, але десь далеко и голосно "тримай його ось цей, заходить в праві двері" я це почув, глянув на двері і зрозумів, що тримати треба мене, повернувся, прибіг охоронець, за ним нач. охорони, останній говорить "пройдіть з нами, ми вас обшукаєм" (звісно з високою интонацією, відчутно грубо і принизливо, ніби на 100% впевнено, що я щось вкрав) мені стало дуже не приємно, в супермаркеті багато людей і вже вся їхня увага на мені, "злодій"…
Звісно в цьому цирку я повенен був себе захистити і перед всіма людьми показати, що я не злодій, наше місто невеличке, люди в лице знають один одного, а можливо в маркеті були і мої знайомі, а сам я ПП, ось вам і реклама...
Нач. охорони "пройдіть з нами, ми вас обшукаєм", я звісно відмовився пройти і дати себе обшукати, наполягав щоб викликали міліцію.
Поки приїхала міліція(звісно розмова була досить довгою, вже і нудною, напевне і нач. охорони був не рад, що мене затримав)він до мене кричав, запевняючи, що він має право мене обшукувати тому що він тут нач.охорони, пробував по різному образити, на мою репліку "ви мене перед людьми виставили як злодія, принижуєте мою гідність" він відповів "а ви, що великий чин чи може такий знатний і т.д", я вам скажу, що з дебілом розмовляти дуже важко.
Людей зібралось го-го-го…
Прийшла міліція, яка теж підігрує охороні, мовляв покажи, що маєш під курткою, ...ой довгий був цей парад...
Кінець такий: розшпелив я куртку, показав кишені, нічого не знайшли, люди це побачили і з негативними викриками в сторону охорони розійшлись.
Скажу так, справу до кінця я не довів про що пізніше пожалкував (було бажання подати в суд) тільки тому, що ішов на гостину, і не хотів портити свято дружині і батькові.
РЕКЛАМА: Горе супермаркет "Вопак" знаходиться у м.Стрий по вул.Т.Шевченка ТЦ МІСТО на першому поверсі.
Ось такий "Вопак"
А такого нач.охорони варто взагалі звільнити з роботи, він не вміє працювати з клієнтом. Надіюсь керівництво дослухається.

vadjasДата: Вівторок, 20.12.2011, 22:13 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
...срок годности и страну производитель смотрели?

Термін зберігання був в нормі і уявляєте eek !!!! країна - виробник ... Україна! Во як!
Шампанським залишилися довольні, не гірке, не кисле і навіть з бульбашками - так що, все нормально. wink

olegarhДата: Вівторок, 20.12.2011, 23:50 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (vadjas)
країна - виробник ... Україна! Во як!

Якщо шампанське, то країна виробник повина бути Франція wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Вівторок, 20.12.2011, 23:51

OksiДата: Вівторок, 13.03.2012, 19:56 | Сообщение # 14
Гість

Мала досвід роботи у ВОПАку,не буду навіть розповідати, що там за продукти..сама тути не ходжу і іншим не раджу..

СергійДата: Вівторок, 13.03.2012, 21:39 | Сообщение # 15
Користувач
Quote (Oksi)
Мала досвід роботи у ВОПАку,не буду навіть розповідати, що там за продукти..сама тути не ходжу і іншим не раджу..

Цікаво пані Oksi, не втікайте, розкажіть....

Просто Сергій

YetyДата: Вівторок, 13.03.2012, 22:30 | Сообщение # 16
Користувач
Так.. досить цікаво!!!! dry

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

vadjasДата: Середа, 14.03.2012, 00:34 | Сообщение # 17
Користувач
Oksi, сказали "а" - кажіть і "б".
В самій "кухні" супермаркетів: перепаковці, митті, обрізці, натиранні оліями просрочених товарів ми обізнані. А як з цим діла в нашому місті - теж в кращих традиціях?

СергійДата: Середа, 14.03.2012, 09:27 | Сообщение # 18
Користувач
Хочеться подробиць...

Просто Сергій

AdminДата: Середа, 14.03.2012, 16:35 | Сообщение # 19
Адміністратор
Наклеп на Вопак? smile Пані, не мучте народ, давайте подробиці! smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

OksiДата: Середа, 14.03.2012, 20:33 | Сообщение # 20
Гість

Шановний Admin=) хочу сказати, що слово "наклеп" тут не доречне. Мене мало цікавить репутація ВОПАка, так як у нашому місті, є досить не погані продуктові магазини, тому супермаркет,я не відвідую. Не знаю як якість продукції зараз змінилась, але коли ВОПАК був на перших сходинках відкриття, то просроченість продуктів, не зовсім свіже м"ясо та печево,йогурти(дитячі!!!!!!!),цей список можна продовжувати...(може й тому такий "аромат"???) Ще багато чого можу сказати, та знаю, що ВОПАК змінив вже кілька директорів, то ж може і ситуація вже інша...пам"ятаю час , коли прийшла влаштовуватися туди на роботу..ще плитка в залі на підлозі не вся була..і людей з якими я починала...їхній труд,та робочий день з 8.00 до 22.00 без суботи і неділі(бо ж відкриття "на носі") сумно ,що супермаркет зазнав такої "слави"..

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Супермаркет "Вопак"
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016