П`ятниця, 09.12.2016, 00:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Ви підтримуєте відкриття нічного клубу?
pavlikasiyДата: Вівторок, 05.11.2013, 00:59 | Сообщение # 141
Користувач
Цитата star ()
Шановний pavlikasiy,якщо Вас це зачепило,вибачте.

НЄєєєє! Все ок! Просто стало цікаво, чому саме так, от і виставив кучу знаків запитання! ))) Так мене називають лише домашні! )))) (по дитячому)

pavlikasiyДата: Вівторок, 05.11.2013, 01:00 | Сообщение # 142
Користувач
Цитата star ()

НЄєєєє! Все ок! Просто стало цікаво, чому саме так, от і виставив кучу знаків запитання! ))) Так мене називають лише домашні! )))) (по дитячому)

pavlikasiyДата: Вівторок, 05.11.2013, 01:00 | Сообщение # 143
Користувач
Цитата star ()

СергійДата: Вівторок, 05.11.2013, 08:38 | Сообщение # 144
Користувач
А коли я підїхав що би забрати мою доню з сауну, то мене погнали паршивою мітлою. А коли взнали що я підїхав що би забрати дитину з суни, то навіть і не вибачилися. Сказали ставте машину десь там... Після того в мене дуже погані асоціації з цим закладжом.. Тим паче він побудований на людських кістках...

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Вівторок, 05.11.2013, 11:51 | Сообщение # 145
Модератор
Цитата Сергій ()
А коли я підїхав що би забрати мою доню з сауну, то мене погнали паршивою мітлою. А коли взнали що я підїхав що би забрати дитину з суни, то навіть і не вибачилися. Сказали ставте машину десь там... Після того в мене дуже погані асоціації з цим закладжом.. Тим паче він побудований на людських кістках...

где то я уже это читал:) дежавю biggrin

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016