Вівторок, 06.12.2016, 12:09 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Ви підтримуєте відкриття нічного клубу?
Ser_GabrielДата: Субота, 03.12.2011, 14:39 | Сообщение # 41
Модератор
Quote (Сергій)
Це зовсім різні речі....

ну да, нажратся в хлам и отдохнуть это разные вещи.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

vadjasДата: Середа, 07.12.2011, 20:21 | Сообщение # 42
Користувач
А от і початок нічного клубу...

ВідвідувачДата: Неділя, 11.12.2011, 22:53 | Сообщение # 43
Гість

Краще б відкрили нормальний кінотеатр.

YetyДата: Неділя, 11.12.2011, 23:45 | Сообщение # 44
Користувач
Quote (Відвідувач)
Краще б відкрили нормальний кінотеатр.

Ну я б тут сказав не "краще б" а "ще б"... Зі кінотеатр 2 руками - за! cool

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

***Дата: Понеділок, 12.12.2011, 09:20 | Сообщение # 45
Гість

напевно краху зазнала б ідея з кінотеатром. У кожного вдома є комп і торенти, качешь фільм вуаля зручно дивишься його на диванчику)))Шоб забезпечити потребу в кінотеатрі достатньо напевно вдвое меншої площі того кінотеатру шо у нас є, і то нормальної якості, можливо навіть 3D, хоча в таких закладах ціна квитка починаеться з 50 гривень.

ВідвідувачДата: Понеділок, 12.12.2011, 09:30 | Сообщение # 46
Гість

Quote (***)
У кожного вдома є комп і торенти, качешь фільм вуаля зручно дивишься його на диванчику))

Так у кожного дома є харчі якісь, заколотив якоїсь хавки, всвся зручно на дивані перед телеком, можна й келішок перекинути .... І навіщо пертися у кабак? А чого ж тоді всі кабаки заповнені ... ??? В кінотеатр колись ходили не лише кіно подивитись, але й себе показати і культурно відпочити. Певною мірою це була така собі культурна традиційна програма. У великих містах кіно вже потихенько відроджується, туди починають ходити люди, а ціна білетів у 50-60 грн робить цей бізнес більш-менш рентабельним і "фільтрує" всіляку шпану, яка йде туди позажиматись-пивка попити-поприкалюватись

layskasergДата: Понеділок, 12.12.2011, 16:48 | Сообщение # 47
Користувач
Кращеб вклали гроші в якесь виробництво, а то як не кабаки то щось схоже на них

olegarhДата: Понеділок, 12.12.2011, 19:05 | Сообщение # 48
Користувач
Не думаю що дома, а особливо на квартирі, можна подивитися кіно так, як у кінотеатрі. Можливо не на диванчику, але великий екран та потужний звук дома не реалізуєш. Та й що толку з того що сидиш сам дивишся в отой маленький екран. От і сидять усі по норах, а виходять лише попити разом в якомусь прокуреному кабаку "Культура" блін.
Рано чи пізно візьмуться теж за торенти як у інших цивілізованих країнах. Позакривають роути на них і просто не будуть качатися.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Неділя, 18.12.2011, 16:37 | Сообщение # 49
Гість

16 грудня було відкриття. І що ніхто нічого не знає як там?

YetyДата: Неділя, 18.12.2011, 23:53 | Сообщение # 50
Користувач
Quote (Відвідувач)
16 грудня було відкриття. І що ніхто нічого не знає як там?

Сам не був.. але ось - фотозвіт
http://vkontakte.ru/album-32938184_148914814

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

ВідвідувачДата: Понеділок, 19.12.2011, 01:06 | Сообщение # 51
Гість

а як може бути за 20 гривень? ))) Та може чувак ще тільки починає і в нього все вийде на місцевому рівні )))

***Дата: Понеділок, 19.12.2011, 09:45 | Сообщение # 52
Гість

це мені здаеться чи шо, чи там з витяжкою негаразди. таке враження ніби там накурено шо піпець.

vadjasДата: Понеділок, 19.12.2011, 23:34 | Сообщение # 53
Користувач
Класні фотки, з ефектами і багато - автору респект! clap

ВідвідувачДата: Вівторок, 20.12.2011, 01:44 | Сообщение # 54
Гість

Шкільна дискотека на дунаєвецькому рівні. Хоч якась потіха для дітей . І цікаво чи хтось контролює продаж спиртного неповнолітним

olegarhДата: Вівторок, 20.12.2011, 02:12 | Сообщение # 55
Користувач
Quote (Відвідувач)
Шкільна дискотека на дунаєвецькому рівні. Хоч якась потіха для дітей . І цікаво чи хтось контролює продаж спиртного неповнолітним

Оо ого туди ще й неповнолітніх пускають smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

СергійДата: Вівторок, 20.12.2011, 07:53 | Сообщение # 56
Користувач
А ціна на спиртні напої, як мені сказали, немаленька аж 80 за пляшку горілки і то це найменша ціна. Не кажучи що на коньяк ще більша... Навіть людина яка заробляє більш-менш нормально, думаю, їй буде важко викинути такі гроші на дурість....

Просто Сергій

olegarhДата: Вівторок, 20.12.2011, 15:27 | Сообщение # 57
Користувач
Quote (Сергій)
А ціна на спиртні напої, як мені сказали, немаленька аж 80 за пляшку горілки і то це найменша ціна. Не кажучи що на коньяк ще більша... Навіть людина яка заробляє більш-менш нормально, думаю, їй буде важко викинути такі гроші на дурість....

Сергію. В будь-якому магазині залишаю не меншу суму коли купую до дому щось поїсти. І думаю на пляшку за 80 грн. теж би не поскупився, але от не вживаю я спиртного взагалі. А ящо інколи доводиться то лише трішки за компанію. А пити літрами і занюхувати кулаком чи головою сусіда це уже давно не модно biggrin
І доречі в нічний клуб йдуть не напиватия, а відпочивати.

Відредагував olegarh - Вівторок, 20.12.2011, 15:28

Ser_GabrielДата: Вівторок, 20.12.2011, 18:47 | Сообщение # 58
Модератор
Quote (Сергій)

Это начной клуб а не Чебурашка....
Quote (olegarh)
olegarh

5+

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВідвідувачДата: Вівторок, 20.12.2011, 19:24 | Сообщение # 59
Гість

не чебурашка? ))) А внутри выглядит всё как под чебурашку. Дешовый ремонт, такая же мебель и никакого интерьера чтоб можно было сказать что это ночной клуб.

ОлегДата: Вівторок, 20.12.2011, 19:35 | Сообщение # 60
Гість

Зате ціни клубні і королівські )))
Тільки щось з ціною на вхід продешевили, як у сільському клюбі )))

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016