Субота, 03.12.2016, 13:36 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Ви підтримуєте відкриття нічного клубу?
DreamДата: Вівторок, 29.11.2011, 22:17 | Сообщение # 21
Чарівна особа
Користувач
Дійсно,ми самі вибираємо,де і як проводити вільний час...але,хто б і що не говорив,все залежить від нас самих)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

СергійДата: Вівторок, 29.11.2011, 22:25 | Сообщение # 22
Користувач
Quote (Dream)
Дійсно,ми самі вибираємо,де і як проводити вільний час...але

Так дійсно, і яка би не була негативна моя думка про такі заклади, це моя думка. Ні Ви, ні хтось інший не прийме її до уваги.... А чим більше хтось кричить що це погано, тим більше туди підуть. Така людська натура не вірити нікому. Потрібно пройти це все самому.... А не вчитися на чужих помилках. Саме більше потрібно боятися не горілки, чи цигарок, а білої дурі... Тим паче вона постійно присутня в таких закладах. Хто би як би з нею не боровся... Чи я не правий... Хто скаже що ні...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Вівторок, 29.11.2011, 22:30

ВідвідувачДата: Вівторок, 29.11.2011, 22:50 | Сообщение # 23
Гість

ще не ляг спати, а вже марю, як я обдолбаний скачу в промінях стробоскопу. Брєд, а навіть якщо ні, то яка різниця, і так всі бухі ввчері ходять по місту, з цигарками, а інколи навіть нікотиновими. Хто захочить, то і до вхіду в н.к. прийме. "лишь бы была водка, а повод всегданайдется" - "лишь бы была волшебный порошок, а повод всегда найдется"

ПосетительДата: Вівторок, 29.11.2011, 23:29 | Сообщение # 24
Гість

Quote (Відвідувач)
і так всі бухі ввчері ходять по місту

Так і є... особливо влітку, до 2:00-3:00 ночі чується відбірний мат на вулицях і п"яні викрики, і це не молодь 21+

жоркаДата: Середа, 30.11.2011, 02:25 | Сообщение # 25
Гість

коли відкриття клубу????

olegarhДата: Середа, 30.11.2011, 03:27 | Сообщение # 26
Користувач
- мені по банану той клуб

biggrin

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

***Дата: Середа, 30.11.2011, 10:30 | Сообщение # 27
Гість

Ну у нас дійсно нима куда сходити, даж якшо таки зібрався і йти. Розповім краткий ескурс про мое ходіння о барам в нашому місті. То моя думка я її нікому не навязую її.
Натали - в напівподвалі якшо ти не курець то вижити там не реально, тіко якшо ти курець сам, а так костюм хімзахисту і протигаз тобі в помічь. там серед розмов дуже висока крадіжка особистих речей, тобто захотів в туалет куртку оставив а приходишь а там немае наприклад мобільного телефону.
Таверна - взагалі то непоганий захід, но післятого як я сидів за столиком і розпивав спиртні напої звичайно шо там ше робити можна, якесь чудо з села, йому стало неймовірно зле і він вирішив побігти до відхожого місця але звичайно сили покинули його і він не добіг а справився під наш столик і ше й гад зачіпив мої штани)))Спрашуеться навіщо так багато пити, Молодешь у вас є якесь відчуття міри чи нема?Хочшь набухатися в трабадан випий пляшку сам біля дому, не чіпай інших же)))
Оскар - ше тримає думаю на скільки можливо хочь якусь марку, нічого особистого я там не замічав аж такого.
Вагон - ну то легенда нашого міста, хочешь шоб тебе підрізали, побили і оставили в кустах істекать кровью Велком туди)))
Тайс - ну незнаю, перший раз там ніби нормально було, другий раз зайшов туди з дівчатами подругами, то там мені запропонували налити коньяку в пластиковий посуд(ну як я його не люблю то просто жах) в мене потім склалася думка шото общепіт тіко дуже дорогий)))
Особливо я для себе відкрив затишне кафе у Воробіївці біля лісу, наше бикота туди ше не добралась, бо далеко. Я цьому страшенно радий. Там дуууууууужее великі порції, фіг зїси і кухня смачна.
Арарат - я тамякшо чесно не був, не можу про нього шото розповісти. Тіко по розмовам друзів чув шо теж доволі пристойний захід, но не напиватися там ато сходи дуже круті і залізні боляче зїзжати по них)))
Якшо ж звичайно клуб відкриеться, хай тому парню в поміч і удачі в бізнесі. Все ж таки додатковіробочі місця у нас тут будуть. А зрештою подивимся яким той клуб буде)))

AdminДата: Середа, 30.11.2011, 10:44 | Сообщение # 28
Адміністратор
***, дякую, гарно посміявся. А про кафе у Воробіївці можна докладніше?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vesnjankaДата: Середа, 30.11.2011, 10:50 | Сообщение # 29
Користувач
Quote (***)
затишне кафе у Воробіївці біля лісу,

Підтримую повністю!!!!! Готують смачно, немає метушні, затишно, музика приємна. В місті такого аналогу НЕМАЄ

Відредагував Admin - Середа, 30.11.2011, 10:59

AdminДата: Середа, 30.11.2011, 11:10 | Сообщение # 30
Адміністратор
Quote (жорка)
коли відкриття клубу????

Якщо зконтачусь з власниками - можливо на сайті буде інформація про відкриття.

vesnjankaДата: Середа, 30.11.2011, 11:35 | Сообщение # 31
Користувач
пане Адмін, а ви б зробили незалежну експертизу: самі відвідали ту "Хату", поїли, походили, позаглядали б в кутки - і все, маємо вашу думку. Бо інформація власників кафе спровокує щось на зразок "Хто сказав шо "Еверест" класний магазин?"

AdminДата: Середа, 30.11.2011, 11:50 | Сообщение # 32
Адміністратор
Quote (vesnjanka)
пане Адмін, а ви б зробили незалежну експертизу

дякую, гарна думка, справді варто подивитись, за що ж ту "Хату" так вихваляють smile

ВідвідувачДата: Середа, 30.11.2011, 13:30 | Сообщение # 33
Гість

Quote (Admin)
за що ж ту "Хату" так вихваляють

Не хата, а малина....

***Дата: Середа, 30.11.2011, 15:43 | Сообщение # 34
Гість

Quote (Admin)
***, дякую, гарно посміявся. А про кафе у Воробіївці можна докладніше?

ні я не власник того кафе, я така сама людина як і ви всі тут - відвідувач або споживачь. І мені не дуже приемно коли за своїж гроші я отримую фігню якусь а не їжу смачну і хороше проведення часу. Я не маменький синок якому батьки з Итали прислали евро і воно пішло пробухало його. Я рідко хожу по таким закладам, в основному коли в мене є відчуття шо нада піти туди, це буває раз в місяць може 2)))Просто дуже хочеться заплатити наприклад 50-100гривнів, смачно поїсти, морально відпочити. А не над головою якась школота скачить, повно диму, і діти 15-18 років за сусідським столом водку глушать з бутилки.
я просто зробив коротку незалежну оцінку всіх барів в яких мені довелося бути, і то суто моя була думка.

vadjasДата: Середа, 30.11.2011, 23:38 | Сообщение # 35
Користувач
А про кафе у Воробіївці можна докладніше?
А по вихідних там "жива музика" і ціни відносно місцевих на рівні Арарату.

GuestДата: П`ятниця, 02.12.2011, 09:57 | Сообщение # 36
Гість

Дунаївці давно потребують пристойного закладу для відпочинку не тільки підлітків, але і молоді 30-40 років. Незважаючи на те, що Дунаївці більш просунуті вперед порівняно з аналогічними містами, в цій галузі, а ще й в готельній, вони позаду. І справді немає достойного закладу для відпочинку. Тайс справді тримає високу марку, але це більше заклад для банетів, а дискотека в місті просто необхідна. Але від нового власника необхідно зробити і втримати добрий імідж. Бо, нажаль, в місті є багато людей, які своїм безкультур'ям можуть зіпсувати найкращі починання. Вперед!

ВідвідувачДата: П`ятниця, 02.12.2011, 12:42 | Сообщение # 37
Гість

і це буде називатися культурним відпочинком для молоді? Зараз все більше людей і молоді віддають перевагу відпочинку без спиртного. А у далеких віддалених від цивілізації містах це ще більш меньш популярно кому не набридло

СергійДата: П`ятниця, 02.12.2011, 21:36 | Сообщение # 38
Користувач
Quote (Guest)
а дискотека в місті просто необхідна. Але від нового власника необхідно зробити і втримати добрий імідж. Бо, нажаль, в місті є багато людей, які своїм безкультур'ям можуть зіпсувати найкращі починання. Вперед!

На дискотека за 2 сотні чи 3 сотні не жирно?

Просто Сергій

olegarhДата: П`ятниця, 02.12.2011, 22:49 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (Сергій)
На дискотека за 2 сотні чи 3 сотні не жирно?

а можна подумати коли йдуть бухати в якийсь кабак то получається дешевше biggrin

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

СергійДата: Субота, 03.12.2011, 08:45 | Сообщение # 40
Користувач
Quote (olegarh)
а можна подумати коли йдуть бухати в якийсь кабак то получається дешевше

Це зовсім різні речі....

Просто Сергій

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016