Субота, 03.12.2016, 13:31 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 812378»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Ви підтримуєте відкриття нічного клубу?
AdminДата: Понеділок, 28.11.2011, 12:56 | Сообщение # 1
Адміністратор
Кажуть у бувшому ресторані "Поділля" буде нічний клуб. Цікава думка форумчан з цього приводу.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

Відредагував Admin - Понеділок, 09.01.2012, 06:38

vesnjankaДата: Понеділок, 28.11.2011, 13:44 | Сообщение # 2
Користувач
Якщо це буде заклад з професійним рівнем обслуговування - чому б ні? smile

СергійДата: Понеділок, 28.11.2011, 14:13 | Сообщение # 3
Користувач
Мало в Дунаївцях "гадюшників?....."

Просто Сергій

rinaДата: Понеділок, 28.11.2011, 20:44 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (Сергій)
"гадюшників?..
Багато........ biggrin Майже всі...

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 21:34 | Сообщение # 5
Користувач
Для молоді - просто чудово! Для батьків - ще один головняк, і по грошах теж.
Заклад достатнього рівня і коштувати буде достійно, з відти ж і ціна. А так - хай би був звісно, чому б ні, все ж таки ознака цивілізації biggrin

ВідвідувачДата: Понеділок, 28.11.2011, 21:43 | Сообщение # 6
Гість

Краше б відкрили гарну книгарню, чим ще один генделик

vadjasДата: Понеділок, 28.11.2011, 21:53 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (Відвідувач)
Краше б відкрили гарну книгарню

Книгарня зараз це дуже дороге і неокупаєме викидання грошей. Кому зараз вже цікаві книжки, коли за ціну гарного примірника можна придбати доступний гаджет і закачати в нього цілі бібліотеки!
Та й місця зовсім не займає. Згадайте квартири наших батьків - половина корисної площі займалася непотрібною макулатурою, хоча і актуальною в свій час...
Нагадаю - в Дунаївцях ще існує бібліотека... дуже вона користується попитом?

РоксоланаДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:18 | Сообщение # 8
Користувач
А коли туди останній раз закуповували примірники?

vadjasДата: Вівторок, 29.11.2011, 00:16 | Сообщение # 9
Користувач
А хто там буває крім примусових школярів?

Ser_GabrielДата: Вівторок, 29.11.2011, 10:25 | Сообщение # 10
Модератор
ИМХО, клуб будет уровня "Каменецких-Хмельникцих клубов"- с приезжими настоящими DJями, MCями и PJями, фейсконтролем и охраной. С хорошим светом и звуком....
Сколько уже можно ходить в клетку или в клуб и танцевать под 1 фанарь и песни прошлого лета:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Вівторок, 29.11.2011, 10:26

YetyДата: Вівторок, 29.11.2011, 14:06 | Сообщение # 11
Користувач
Повністю підтримую думку Ser_Gabriel. МОЖЛИВО нарешеті у місті з'явиться гідний заклад відпочинку.. куди не будуть пускати підлітків до 18-ти тим самим набагато менше стане п'яних дебошів, адже малолетки і є причинами всіх бійок і різних негативних ситуацій.. розуміння ситуації ще ж не те..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

СергійДата: Вівторок, 29.11.2011, 15:10 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
ИМХО, клуб будет уровня "Каменецких-Хмельникцих клубов"- с приезжими настоящими DJями, MCями и PJями, фейсконтролем и охраной. С хорошим светом и звуком....

Хіба таке можливе... Хай хто по старше згадає "Молодіжне кафе" що було на базі кафе "Колосок"... Це була моя ідея і моє втілення, правда чогось тоді це потрібно було робити під керівництвом райкому комсомолу... Зробили, музика найновіша на той час (врахуйте що тоді в 1989 році не було інтернету), апаратура звукова, освітлювальна, над кожним столом звисав індивідуальний світильник, і саме головне не бачене чудо відеомагнітофон "Електроніка ВМ-12" чудо із чудес.... І чим закінчилось.... Три місяці все йшло за нашим сценарієм... Потім підключився комсомол і Райспоживспілка (власник кафе) Давайте план по грошах і план на проведення комсомольських міроприємств.... Здохло.... І я думаю що і здохе і цей "Нічний клюб". Клюб написав спеціально, не вважайте за помилку... І все закінчать звичайним Дунаєвецьким "гадюшником" .....

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Вівторок, 29.11.2011, 15:29 | Сообщение # 13
Гість

Quote (Сергій)
І все закінчать звичайним Дунаєвецьким "гадюшником"

+100500

DreamДата: Вівторок, 29.11.2011, 16:43 | Сообщение # 14
Чарівна особа
Користувач
Відвідувач, дуже оригінально...

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

DreamДата: Вівторок, 29.11.2011, 17:15 | Сообщение # 15
Чарівна особа
Користувач
Завжди знайдеться людина,якій щось не сподобається,а є такі люди,яким завжди все не подобається)) самі не живуть і іншим не дають))
Дійсно, для молоді в цьому селі нічого цікавого немає,а хороший нічний клуб це вже хоч щось))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

olegarhДата: Вівторок, 29.11.2011, 17:21 | Сообщение # 16
Користувач
Куди хочуть ходити Ваші діти це Ваша заслуга, або ж Ваша недоробка.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

СергійДата: Вівторок, 29.11.2011, 20:34 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (Dream)
Завжди знайдеться людина,якій щось не сподобається,а є такі люди,яким завжди все не подобається)) самі не живуть і іншим не дають))
Дійсно, для молоді в цьому селі нічого цікавого немає,а хороший нічний клуб це вже хоч щось))

А чому пані Dream що я комусь і собі не даю ходити в Нічний клуб. Будь-ласка це Ваше бажання, я говорив про кінцевий результат цього експерименту.... Маю багатющий досвід.... А можливо в мене що не вийшло... Все це можливо, але не забувайте менталітет Дунаєвець.... Просто як двері...

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Вівторок, 29.11.2011, 20:59 | Сообщение # 18
Модератор
напомню что этот клуб строит парень с г. Хмельницкий. у него такой же есть в Хмельницком и Каменце вроде... думаю у него все получится... а то что у вас не вышло - это сугубо лично ваша недороботка...
Quote (Сергій)
Маю багатющий досвід....

гдето я про него уже слышал:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

DreamДата: Вівторок, 29.11.2011, 22:13 | Сообщение # 19
Чарівна особа
Користувач
Пане Сергій, де ви таке прочитали,що я писала про вас...
Не забувайте,що то було колись..давно і не правда,зараз інша молодь,інші інтереси))І краще хай молодь відпочиває у своєму нічному клубі,чим їде в Хмельницький чи Камянець..шукати пригод на свою голову smile

СергійДата: Вівторок, 29.11.2011, 22:16 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (Dream)
І краще хай молодь відпочиває у своєму нічному клубі,чим їде в Хмельницький чи Камянець..шукати пригод на свою голову smile

Можливо, бо я знаю деяких які їздять по кам'янецький нічних барах, а потім тиждень сидять дома, не показують своїх синяків під очима..... biggrin Правда це не для мене ці нічні клуби, але все можливо і я буду заходити туди....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Вівторок, 29.11.2011, 22:18

Форум » Життя міста Дунаївці » Магазини, ринки, кафе та інші людні місця » Нічний клуб у ресторані "Поділля"
Сторінка 1 з 812378»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016