Субота, 10.12.2016, 12:47 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Курси водіїв в шкільній програмі (Запровадження (припинення) навчання практичному водінню)
Курси водіїв в шкільній програмі
layskasergДата: Вівторок, 20.08.2013, 15:16 | Сообщение # 1
Користувач
Більшість з нас, я вважаю, застсли в школі ті часи коли в останніх класах шкільної освіти був закладений курс навчання практичному водінню автотранспортних засобів. Якщо я непомиляюсь він фінансувався коштом районної ради, але останніх декілька років даний курс був відмінений. Я хотів би дізнатись вашу думку по питанню відновлення даного курсу в тому числі за рахунок батьків на часній основі?

AdminДата: Вівторок, 20.08.2013, 15:47 | Сообщение # 2
Адміністратор
В цілому підтримую, єдине, що для батьків вартість такого навчання скоріш за все буде в рази вища ніж звичайні водійські курси.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

layskasergДата: Вівторок, 20.08.2013, 16:07 | Сообщение # 3
Користувач
Обрадую вас вартість такаж, щей є один плюс: шкільна програма або річна або двохрічна тож є більше часу на оплату навчання, єдиний нюанс це те що саме посвідчення водія в МРЕО отримають лише ті учні, яким на момент закінчення навчання виповнилося 18 років (тому що вони матимуть право здавати іспит в МРЕО) решта отримують свідоцтво про закінчення курсів водіїв, яке дійсне 10 років і при пред'явленні якого, після настання 18 років, в любий час можна здати іспит в МРЕО, а почувши це більшість батьків відмовляються від навчання.

Відредагував layskaserg - Вівторок, 20.08.2013, 16:08

AdminДата: Четвер, 22.08.2013, 13:58 | Сообщение # 4
Адміністратор
А чим батьки аргументують відмову?

layskasergДата: П`ятниця, 23.08.2013, 10:15 | Сообщение # 5
Користувач
Вважають це за якусь підставу, кажуть, що діти самі вивчаться коли їм це буде потрібно, тай на відсутність грошей жаліються

AdminДата: П`ятниця, 23.08.2013, 14:59 | Сообщение # 6
Адміністратор
Водійське посвідчення ніколи не буде зайвим. Комусь воно може знадобитись у 20, комусь у 40. Якщо не секрет, яка вартість курсів якщо вони йдуть як звичайно, і якщо вартість однакова - то як вона буде розподілена на протязі року, чи двох при шкільному навчанні? І стосовно програми навчання, мені здається курс у школі матиме набагато більше навчальних годин ніж звичайні курси. Якщо вартість однакова - то через більшу кількість годин шкільний курс буде вигідніший для дитини.
Думаю, у даному випадку варто подумати над таким варіантом:
1. Діти групою проходять курс у школі і отримують довідку, яка дійсна 10 років.
2. По досягненню всіма членами групи 18 років група заново збирається і проходить "освіжуючі пам'ять" заняття для підготовки до іспиту з тими ж викладачами.
3. Група разом іде на іспит.
4. Група обмиває посвідчення smile

Ще, як варіант, можна подумати з відділом освіти про часткову компенсацію вартості навчання з місцевого бюджету. Приміром, навіть 10% компенсації вартості вже буде додатковим аргументом для батьків і мінус 10% навантаження на їх кишеню.

Я думаю ця тема однозначно цікава і можна пробувати її запровадити як пілотний проект на базі хоча б однієї міської школи.

layskasergДата: Понеділок, 26.08.2013, 15:33 | Сообщение # 7
Користувач
Щодо вартості то звичайно не секрет, на даний час на кат. "В" це 2600,00 грн. (в т. ч. витрати на бензин), перший обов'язковий внесок 1000,00 грн. решта любими частинами до завершення навчання. По перелічених пунктах то:
1. "довідка", а точніше свідоцтво діє 10 років в будь якому випадку;
2.(3.) тут найймовірніше нічого невийде, після закінчення школи та вступу у виш змінюється місце приписки, а екзамен в МРЕО здається по місцю приписки (є виняток, але довго розповідати), тай не усі учні захотять чекати інших (вониж не в один день народились).

Щодо варіанту з частковою компенсацією то він залежить від влади на місцях, наприклад Новоушицький та ще декілька районів уклали договора з своїми автошколами, так що цей варіант діє на практиці.

І на сам кінець, минулого року я спробував набрати групу учнів з усіх міських шкіл, відразу погодилось вдосталь людей (група від 21 до 30 чоловік) коли діло дійшло до грошей залишилось чоловік 10, і це з усіх міських шкіл.

Рокси4Дата: Неділя, 13.09.2015, 12:25 | Сообщение # 8
Користувач
А які ціни зараз на отримання кат. В і коли проходять набори груп?

starДата: Неділя, 13.09.2015, 14:49 | Сообщение # 9
Користувач
Рокси4, велосипед-залог здоровья.И ,к слову,очень и очень модно в последнее время smile

Рокси4Дата: Неділя, 13.09.2015, 16:15 | Сообщение # 10
Користувач
Ага, зимой на велике очень далеко заедишь... Притом, что цена нормального велика примерно равна цене прав

layskasergДата: Четвер, 17.09.2015, 14:43 | Сообщение # 11
Користувач
Нажаль цього року з школярами нічого невийшло, в відведений нам термін для формування та реєстрації ШКІЛЬНОЇ групи нам з усього району подали документи аж 8 школярів причому усі з не міських шкіл, а мінімум для реєстрації 10 учнів. Тож тепер проводим набір лише на стандартну програму навчання (11 тижнів з вартістю 2200,00 кат. В +бензин).

Рокси4Дата: Четвер, 17.09.2015, 14:56 | Сообщение # 12
Користувач
А коли набирають групи?

layskasergДата: Четвер, 17.09.2015, 15:10 | Сообщение # 13
Користувач
Вже, навчання розпочнеться на наступному тижні

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Курси водіїв в шкільній програмі (Запровадження (припинення) навчання практичному водінню)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016