Субота, 10.12.2016, 12:43 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
starДата: Субота, 29.03.2014, 19:29 | Сообщение # 41
Користувач
Dream, Я с Вами не только согласен,а продолжая Вашу мысль своей,скажу,что им необходимо собраться всем вместе и расставлять точки над і ,откровенно и с открытым забралом.Но этого не будет. cool

ВідвідувачДата: Субота, 29.03.2014, 22:22 | Сообщение # 42
Гість

А ЧОГО ТАКІ ДЕФЕРАМБИ ЧЕКМАНУ? ТА НІЧОГО ОСОБЛИВОГО НЕ ЗРОБИВ. КОЖЕН ДЕНЬ БІГАВ В АДМІНІСТРАЦІЮ. ПОТАЛАНИЛО ТИМ, ЩО ЗАСТУПНИКІВ МАВ РОЗУМНИХ І В ШКОЛІ №; 4 І В ГІМНАЗІІ, ОТ ВОНИ І ТЯГЛИ ВІЗ....

ВідвідувачДата: Неділя, 30.03.2014, 00:12 | Сообщение # 43
Гість

Та не "деферамби",а дефірамби.І чому заступники тягли віз, вони,дякувати Богу,ще й зараз тягнуть.Все нормально у нас,не хвилюйтесь даремно.І Чекман нормальний директор, і заступники вищий клас, і колектив у нас нормальний,за винятком деяких,котрі так і хочуть комусь насолити.Не тужтеся так сильно - пупок надірветься.

starДата: Неділя, 30.03.2014, 00:55 | Сообщение # 44
Користувач
Очень чисто по орфографии,убедительно и оптимистично,браво! biggrin

ВідвідувачДата: Понеділок, 31.03.2014, 19:29 | Сообщение # 45
Гість

ПУПОК НЕ НАДІРВЕТСЯ, БО ЩЕ НЕ ТУЖИМСЯ, АЛЕ, ЯК БАТЬКО УЧНЯ ВАШОІ ШКОЛИ ,СКАЖУ НЕДОЛІКІВ Є БАГАТО, І НЕ ТІЛЬКИ З РЕПЕТИТОРСТВОМ,,,,

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 14:19 | Сообщение # 46
Гість

Не жартуйте так жорстоко, бо я, здається, навіть знаю прізвище "БАТЬКА"

ВідвідувачДата: П`ятниця, 09.05.2014, 18:01 | Сообщение # 47
Гість

А ЧОГО ТАКІ ДЕФЕРАМБИ ЧЕКМАНУ? ТА НІЧОГО ОСОБЛИВОГО НЕ ЗРОБИВ. КОЖЕН ДЕНЬ БІГАВ В АДМІНІСТРАЦІЮ. ПОТАЛАНИЛО ТИМ, ЩО ЗАСТУПНИКІВ МАВ РОЗУМНИХ І В ШКОЛІ №; 4 І В ГІМНАЗІІ, ОТ ВОНИ І ТЯГЛИ ВІЗ....
Партія регіонів зараз не рулить. І порядку по господарській частині не буде- грошиків не дадуть. То який же він буде господар? власні кошти також не поставить....

ВідвідувачДата: Субота, 10.05.2014, 01:13 | Сообщение # 48
Гість

вот читаю я все ваши кандилябры и диву даюсь
правельная поговорка есть у нас выколи мне глаз а соседу два
вместо того чтобы прийти помочь только и умеете обосрать обозвать обвинить только власть поменялась все у вас он уже плохой и не очень хороший и так всегда что после оранжевых хаили что сейчас
пишет же один и тот же человек (почерк написания постов) притом тот кто хочет занять место но ввиду ума наверное не очень подходит

ВідвідувачДата: Субота, 17.05.2014, 17:31 | Сообщение # 49
Гість

Не хвилюйтесь так за Чекмана і за весь наш учительський колектив,бо ви мені в даному випадку нагадуєте"вєлікую Рассєю".Там також краще знають,що нам робити,аніж ми самі.Якось ми жили і без ПР, і діти вчилися, і вчителі працювали.Дасть Бог,працюватимемо і надалі,тільки,прошу вас,не переймайтеся так сильно нашими проблемами, а то ще,борони Боже,інфаркт у вас трапиться.Пожалійте себе,ви ж все-таки "людина"

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Ротація директорів в дунаєвецьких школах.
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016