П`ятниця, 26.05.2017, 12:22 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 14 з 21«1212131415162021»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Школа
ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 08:48 | Сообщение # 261
Гість

Щоб там не говорили і на які б теми спорили, ВСІМ!!! і так званим "прихильникам" АІ зрозуміло очевидне! ТАКИМ ЧИНОВНИКАМ, ЯК АІ НЕ МІСЦЕ В ОСВІТІ!!!!! Бо освітянська нива передбачає насамперед професійність, виваженість, толерантність і просто елементарну ввічливість і людяність! PS на превеликий жаль риба гниє з голови. Підлеглі АІ методисти "достойні" свого начальника!

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 09:40 | Сообщение # 262
Гість

Відвідувач відвідав відвідане відвідувачем. Відвідувачу відвідане відвідувачем не сподобалось, але відвідувачу відвідане сподобалось. :)

Відвідувач 11111Дата: Вівторок, 01.04.2014, 12:12 | Сообщение # 263
Гість

Дуже шкода, що ви так і нічого не зрозуміли!!! До яких людей я відношуся не вам судити, а наближена я тільки до Бога. Не судіть всіх по собі, інтереси я бачу є тільки у вас, і саме ви плюєте у душу людям. Щодо вас особисто, ви мене не цікавите і ваше прізвище тим більше, тому, що я зробила для себе висновок "Ви просто хвора людина яка страдає на моразм", а з такими людьми я не спілкуюся. Залишайтеся з Богом та на одинці із своєю совістю.

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 12:23 | Сообщение # 264
Гість

Повідомлення 263 адресоване саме для відвідувача 33. на 260 повідомлення

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 12:25 | Сообщение # 265
Гість

Бе-бе-бе, я не слухаю тебе. :)

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 12:39 | Сообщение # 266
Гість

Запитання до адміна. Щоб вирішити дану дискусію можливо потрібно зробити опитування на форумі щодо підтримки (чи не підтримки) дій АІ? Та інших керівників району.

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 14:04 | Сообщение # 267
Гість

Мені дуже шкода, що найшлася така одна .....яка просто через свою тупість обмовила такого керівника як А.І. Але скільки б ви не писали то кожен знає про людяність, порядність, справедливість цієї жінки. Це можуть писати тільки ті, хто не хоче, не вміє і не може працювати в освіті так, як належить, як того вимагають постанови, або та .... яка конкретно хоче бути на посаді А.І. Тут добре видно з повідомлень, що є тільки одна мета і ціль, --- але мішеню можети стати саме "ВИ"

AdminДата: Вівторок, 01.04.2014, 14:56 | Сообщение # 268
Адміністратор
Цитата Відвідувач ()
Запитання до адміна. Щоб вирішити дану дискусію можливо потрібно зробити опитування на форумі

Чесно кажучи, від голосування буде такий самий сенс як і від купи повідомлень анонімних "відвідувачів". Візьміть приклад з Міськводоканалу - люди зробили збори колективу і хлопці чесно виказали керівнику все в обличчя, одразу після зборів пішли у прокуратуру і написали заяву на перевірку. А тут ніби й сміливці є, а показатись ніхто не хоче, така собі партизанська війна.
І ще одне питання: у вас є профспілка, котру очолює Пушко, до нього були якісь звернення з приводу корупції і поведінки названих у постах вище людей? Якщо були то яка була його реакція, і взагалі хто що може сказати про роботу профспілки педпрацівників?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 15:27 | Сообщение # 269
Гість

Шановний адміністратор може хтось і пішов, але всі бояться бо знають що більше в освіті їм робити несвітить.

Ser_GabrielДата: Вівторок, 01.04.2014, 15:40 | Сообщение # 270
Модератор
Цитата Відвідувач ()
Шановний адміністратор може хтось і пішов, але всі бояться бо знають що більше в освіті їм робити несвітить.

ну это совершенно необоснованное суждение.
Я готов встретится с учителями на условиях анонимности последних и выслушать факты коррупционных схем, раз те люди которые учат моего ребенка не готовы выступить единым фронтом с активистами города против коррупции.

зы. и я думаю что причины даже не в том что кто то берет в школах взятки или хамит, думаю дело в том что у многих учителей у самих мордочки в пушку...... Я знаю много фактов на тему сборов на Евро-ремонты, на учебники и тд и тп. А про рукоприкладство - это отдельная тема.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

AdminДата: Вівторок, 01.04.2014, 15:51 | Сообщение # 271
Адміністратор
Тут два шляхи: або піднімається колектив людей і відкрито виказує своє невдоволення, підкріплюючи це викладеними на папері претензіями, або всі через страх втратити роботу продовжують терпіти приниження, кланятися при зустрічі тим "поганим" людям, а потім анонімно строчити на форумі. Перший шлях приведе до перемоги, другий нічого не змінить.

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 16:27 | Сообщение # 272
Гість

Шановний адмін. Дозвольте з Вами не погодитись. Ваше зауваження, що "від голосування буде такий самий сенс як і від купи повідомлень анонімних "відвідувачів" не зовсім вірне. "Анонімні відвідувачі" не завжди мають змогу написати повне прізвище по різним причинам (хто від скромності, хто принципово але більшість через боязнь репресій, 70 років СРСР не пройшли даром). І, якщо навіть прихильники АІ не афішуються то, що говорити про противників.
А анонімне опитування (не голосування) дало б можливість мати більш-менш об`єктивну думку громади про освіту і зокрема про АІ. (хоча ми не центр Разумкова)

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 16:53 | Сообщение # 273
Гість

Свого часу анонімне дописування внесло позитивний вклад в розвиток таборів ГУЛАГ та в покращення роботи НКВС. Було розстріляно та репресовано мільйони людей саме через анонімні дописування доброзичливих колег.

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:19 | Сообщение # 274
Гість

Ви забули добавити про "самый гуманный суд в мире". А якщо ви не бачите різниці між "анонімним дописуванням" і "анонімним опитуванням" то вам не варто ходити на вибори.

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:38 | Сообщение # 275
Гість

Покищо я бачу тільки анонімне дописування, причому тієї особи, яка в очі соловейком заливається, а поза очі обливає брудом. (При бажанні можна і школу вказати і прізвище цієї особи вже відомо)

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:42 | Сообщение # 276
Гість

Перестаньте захищати те., що не захищається!!!!! Все про А І правда .Надзвичайно самолюбива, до всіх відноситься зверхньо, про яку допомогу, підтримку, пораду йде мова????Іі всі обходили стороною! Бо там лише одна грубість!!Так , що РАЙОН НЕ В ЗАХВАТІ,НЕ МЕЛІТЬ ДУРНИЦ! А РЕШТІ З ВІДДІЛУ ОСВІТИ ТЕЖ СЛІД ПЕРЕГЛЯНУТИ СВОЮ ПОВЕДІНКУ, БО ВОНИ НЕ ДАЛЕКО КРАЩІ!

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:48 | Сообщение # 277
Гість

Так от для того, щоб було видно чи "поза очі обливає брудом" чи це відповідає дійсності пропоную адміну громадське опитування. В ньому всі будуть мати змогу висловити своє ставлення до особи. "Довіряю"-"Не довіряю", "професіонал"-"неук", "порядний"-"хам". Після чого можна зробити скидку декілька відсотків на "погрешность"

Ser_GabrielДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:57 | Сообщение # 278
Модератор
Цитата Відвідувач ()
(хто від скромності, хто принципово але більшість через боязнь репресій, 70 років СРСР не пройшли даром)

О боги.... в Спарте слабых детей выкидывали с обрыва - но вас это не пугает.
Соглашусь с Админом в том что голосования Посетителей нельзя будет считать объективным.
Если вы и дальше хотите жить в страхе это ваше право. Но помните что страх это психология раба. У вас есть уникальный шанс и статья 396 УК.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Вівторок, 01.04.2014, 21:14

Ser_GabrielДата: Вівторок, 01.04.2014, 18:00 | Сообщение # 279
Модератор
Цитата Відвідувач ()
Так от для того, щоб було видно чи "поза очі обливає брудом" чи це відповідає дійсності пропоную адміну громадське опитування. В ньому всі будуть мати змогу висловити своє ставлення до особи. "Довіряю"-"Не довіряю", "професіонал"-"неук", "порядний"-"хам". Після чого можна зробити скидку декілька відсотків на "погрешность"

Блин ну что ж вы за люди....
Какой опрос?! Оглашайте сборы и в кругу своих коллег устраивайте себе соцопросы. Или вы хотите что бы тролеры наголосовали..... с таким подходом вы и до реабилитации Яныка и Ко дойдете.....

Відредагував Ser_Gabriel - Вівторок, 01.04.2014, 18:01

AdminДата: Вівторок, 01.04.2014, 19:37 | Сообщение # 280
Адміністратор
Цитата Відвідувач ()
пропоную адміну громадське опитування

1: Як, на Вашу думку, має виглядати це "громадське опитування"?
2: Провели опитування, вилили відро негативу, далі що?

Форум » Життя міста Дунаївці » Учбові заклади міста » Школа (Денежные поборы в школах и не только)
Сторінка 14 з 21«1212131415162021»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017