Понеділок, 05.12.2016, 02:28 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Таксі нашого міста. (Про таксі, якість обслуговування, та все що пов'язане...)
Таксі нашого міста.
pavlikasiyДата: Неділя, 16.12.2012, 12:14 | Сообщение # 1
Користувач
Чомусь буває так що вночі, або ж точніше під ранок доводиться викликати таксі, чи то для себе чи для працівників, і це часто неможливо!
Це тільки у мене так, чи у вас також таке буває, шановні форумчани і жителі міста!?

ВідвідувачДата: Неділя, 16.12.2012, 15:21 | Сообщение # 2
Гість

Хотілося б знати, хто встановлює розцінки за послуги таксі? Бо приходилося їздити по одному і тому ж маршруту, а різні водії беруть різну плату, причому з досить суттєвою різницею. Хто контролює це питання?

vadjasДата: Неділя, 16.12.2012, 20:58 | Сообщение # 3
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Чомусь буває так що вночі, або ж точніше під ранок

Буває, і навіть не в ночі чи в ранці, а біля дванадцятої ночі неможливо замовити машину! Це в них нормально і часто.
Відповідальності в Дунаєвецьких таксослужбах -НУЛЬ!!!

rinaДата: Неділя, 16.12.2012, 21:02 | Сообщение # 4
Користувач
Це не служба таксі а шарашкіна контора....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

СергійДата: Неділя, 16.12.2012, 22:25 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (rina)
Це не служба таксі а шарашкіна контора....

Дуже багато таксистів працює просто так...без ліцензій і всяких таких паперів... І тому все так.

Просто Сергій

vadjasДата: Неділя, 16.12.2012, 22:30 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (Сергій)
Дуже багато таксистів працює просто так...

"Лєвих" самі таксери не допустять - конкурентів б'ють.

СергійДата: Неділя, 16.12.2012, 22:40 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (vadjas)
"Лєвих" самі таксери не допустять - конкурентів б'ють.

Та знаю чоловік десь 10-15, нічого... тим паче вони вже працюють давно але без паперів.... А "чужих" дісно не пускають, але виставиш все що потрібно і працюй....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 16.12.2012, 22:41

ВідвідувачДата: П`ятниця, 21.12.2012, 11:24 | Сообщение # 8
Гість

Може питання трохи не в тему, але всеж таки... Чому, вже більше ніж два, тижні не їздить рейсовий (№3) автобус на Мушкутинці? Дороги вже прочищені, хороші. До роботи добратись нічим, ні в лікарню, ні в аптеку і т. п. На таксі довго не поїздиш, не по кишені. Хто знає?

vadjasДата: П`ятниця, 21.12.2012, 21:10 | Сообщение # 9
Користувач
(Відвідувач)
Чому, вже більше ніж два, тижні не їздить рейсовий (№3)

Може сам транспорт вийшов з ладу, зараз багато техніки стоїть (акумулятори, гума, не заводяться....)?

ВідвідувачДата: Четвер, 03.01.2013, 22:50 | Сообщение # 10
Гість

Це не служба таксі а шарашкіна контора 33537 кожен бере як схочить

ВалерійДата: П`ятниця, 04.01.2013, 01:08 | Сообщение # 11
Користувач
Наші люди на таксі в булочну не їздять biggrin

СергійДата: П`ятниця, 04.01.2013, 14:21 | Сообщение # 12
Користувач
(Валерій)
Наші люди на таксі в булочну не їздять

І не тільки в булочну до Пламарчука, а навіть в школу... я вже не кажу про роботу...

Просто Сергій

BromalДата: Середа, 16.01.2013, 13:21 | Сообщение # 13
Користувач
Адекватних і вічливих водіїв таксі дуже мало, стільки разів пересвідчувався на тому, що машина і шашка це головне, а як поводить водій себе з клієнтами це другорядні питання! Хамлять, матюкаються, несуть брєд!

AdminДата: Середа, 16.01.2013, 17:03 | Сообщение # 14
Адміністратор
Припустимо, яке в нас таксі ми трошки розібрали. А тепер давайте подумаємо, яке б ви хотіли щоб воно було?
Я буду щиро вдячний, якщо до нас приєднається людина, яка працювала чи працює зараз у цьому бізнесі, в якості консультанта smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Середа, 16.01.2013, 18:48 | Сообщение # 15
Користувач
Quote (Bromal)
Адекватних і вічливих водіїв таксі дуже мало, стільки разів пересвідчувався на тому, що машина і шашка це головне, а як поводить водій себе з клієнтами це другорядні питання! Хамлять, матюкаються, несуть брєд!
А ще курять, раз просто встав і вийшов... Не прибрано, а прокурено... Повний пі.....ь

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Середа, 16.01.2013, 18:49

olegarhДата: Середа, 16.01.2013, 20:10 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (Сергій)
А ще курять, раз просто встав і вийшов... Не прибрано, а прокурено... Повний пі.....ь
скільки їздив на таких ще не попадав

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Понеділок, 25.03.2013, 20:04 | Сообщение # 17
Гість

Доброго дня! Хочеться сказати про водіїв маршруток Дунаївці - Хмельницький. Дуже часто користуюсь даним видом транспорту, і сервіс наших перевізників кожен раз все жахливіший (це не про всіх, але більшість...) Деякі вчано відправляються. А деякі протримують в машині (холодній) від півгодини до півтори, якщо спішиш і встигнеш вибігти тоді пересядеш на кам"янецьку маршрутку, а якщо заплатив гроші і ще сидиш, то вже вривається терпіння. Був свідком цікавої поїздки цими вихідними, маршрутчик(колишній міліціонер, лисенький такий - всі здогадаються про кого я) пообіцяв пасажирам їхати до жд в Хмельницькому, а потім заявив доплачуйте по 5 гривень - всі відмовились, адже по Хмельницькому маршрутка 2.50. А батьки саджали дітей до поїзда, одна бідолашна дівчина мусила платити незнайомим людям щоб їй допомогли. Водії за маршрутом Камянець - Под. - Хмельницький завжди своїх пасажирів підвозять до жд. Я двічі підїздив до самих дверей вокзалу. Не хочу нікого осуджувати, просто не розумію - в твоїй машині стільки іконок, а ти так похамськи тільки з бажанням нажитись відносишся до людей. Простіть мене. Але наболіло... Шкода людей... Пане Антонюк Ви здається очолюєте спілку перевізників - вплиньте на горе - водіїв, будь ласка, хоча мабуть на них і не вплинеш

olegarhДата: Вівторок, 26.03.2013, 00:52 | Сообщение # 18
Користувач
Пообіцяв - не виконав. Шило в колесо і щасливої дороги.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВікторДата: Середа, 01.05.2013, 23:21 | Сообщение # 19
Гість

Служба 31414 "зажерлася" :) Відмовляються їхати до маслозаводу :). Їх Чекаєш - у відповідь: "Хлопці відмовляються їхати". То навіщо нам накої служби?

ВікторДата: Середа, 01.05.2013, 23:25 | Сообщение # 20
Гість

І в загалі в м. Хмельницькому проїхав 3км за 12 грн. до жд вокзала, а в нас від "Союза" до Леніна 24 грн. (таксометр так показав на ВАЗ 2017 - цікаво як він його туди підключив).

Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Таксі нашого міста. (Про таксі, якість обслуговування, та все що пов'язане...)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016