П`ятниця, 20.01.2017, 15:58 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Дунаєвецькі зимові дороги
Дунаєвецькі зимові дороги
Ваша думка щодо стану Дунаєвецьких доріг зимою:
AdminДата: Четвер, 30.12.2010, 09:04 | Сообщение # 1
Адміністратор
Власне хочеться запитати, коли в Дунаївцях (я вже мовчу про район) будуть нормально слідкувати за дорогами? Дороги не посипані, вкатаний сніг перетворився на суцільний лед. Чи може люди, котрі за це відповідають, вважають що очищена трактором дорога то вже велике щастя? Пропоную обговорити дану тему.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

pavlikasiyДата: Четвер, 30.12.2010, 09:33 | Сообщение # 2
Користувач
Дороги справді страшнючі. Кожен день по роботі доводиться їздити і це неабияке напруження, адже нормально пересуватися неможливо.
Мабуть таки очищення трактором доріг ві дснігу 30 см товщини це і є виконання процесу очищення доріг і забезпечення безпеки руху.

Мало того, кілька днів тому їхали до Проскурова, дорога практично така ж сама як і по Дун. Одразу після Правдівки, машиною хитнуло і знесло у кювет. Все обійшлося без жодних пошкоджень ні для авто на якому рухалися ні для авто які рухалися повз нас. Але за кілька хвилин прибула карета з доблесними співробітниками ГАЇ. Одразу вийшовши інспектор почав говорити про те, що давайте будемо оформляти ДТП. В нашій країні дурноватість подібна цьому, вже перестає дивувати. Шановні - це стає закономірністю.

Шануйтеся і будьте обережні на цих дорогах і в цій країні!

layskasergДата: П`ятниця, 31.12.2010, 08:27 | Сообщение # 3
Користувач
Учора вже представляли нового начальника, подивимось що з цього вийде. А щодо причини звільнення попереднього то скажу що основна це відносно недавній (в межах 2 тижнів) проїзд нашими дорогами губернатора Хмельницької області, ось вам і реакція на стан доріг.

007Дата: П`ятниця, 31.12.2010, 17:04 | Сообщение # 4
Гість

А хто новий начальник? Не підкажете?
Може, дасть Бог, як не знімуть, то хоча б налякають тих, хто відповідає і за дороги безпосередньо в місті! Сьогодні 31.12. Сніг не падав вже пару днів, а ціла купа вулиць зовсім не прогорнена. Хто має відповідати, адже податки платимо всі?!

AdminДата: П`ятниця, 31.12.2010, 17:15 | Сообщение # 5
Адміністратор
Кажуть замісник виконує обов'язки. Зміни на краще я сьогодні вже помітив. Дороги трошки посипали.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Неділя, 02.01.2011, 00:16 | Сообщение # 6
Гість

Відколи ця держава, то в нас дві біди - дурні та дороги.

СергійДата: Неділя, 02.01.2011, 09:14 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (Відвідувач)
Відколи ця держава, то в нас дві біди - дурні та дороги.

Це про Росію.... biggrin

Просто Сергій

007Дата: Неділя, 02.01.2011, 22:09 | Сообщение # 8
Гість

Як казав Кучма "Україна - не Росія", а біди ті ж самі

MVDДата: Понеділок, 03.01.2011, 11:00 | Сообщение # 9
Користувач
Quote (Відвідувач)
то в нас дві біди - дурні та дороги.

в нас ще третя біда є. biggrin

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

007Дата: Вівторок, 04.01.2011, 20:26 | Сообщение # 10
Гість

Вчора довелося їздити в Чернівці. Такої дороги, як з Дунаєвець до Кам'янця я ще не бачив (за кермом з 1988 року). Дальше нормальна дорога. Зате ДАІшників - на кожному кроці. І кожен старається тебе "понюхати". Хіба це держава???

007Дата: Вівторок, 04.01.2011, 20:29 | Сообщение # 11
Гість

Доречі, після Кам'янця ДАІшників не було. В Чернівцях - лише на кругу, та й ті сиділи собі в машині. Мабуть, наші дбають про безпеку руху, або просто бідніші.

MVDДата: Вівторок, 04.01.2011, 20:48 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (007)
Хіба це держава???

Це палюбе не держава, а ДАЙці. biggrin
Вони теж їсточки хочуть.
В нас перед святами ними все місто забите. biggrin
Стоять сумні такі, насуплені.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

pavlikasiyДата: Вівторок, 04.01.2011, 22:18 | Сообщение # 13
Користувач
Не дороги і страхіття! Скільки часу пройшло, а ніхто і не рухається щось зробити на тих дорогах. Погляньте тільки на такі перехрестя:
- біля Гончара. Де магазин "пролісок". Знизу, неможливо вийхати на перехрестя. Особливо якщо зупинився на червоне світло і мусиш знову рушити з місця.
- від магазину "Зоряни" чи від п'ятої школи біля оазисів. Теж неможливо нормально зрушити з місця.
- коли в'їзджаєте на рух по колу з Нової Ушиці.
- перехрестя від стадіону, біля "Оскара".
- ну і загалом стан всіх доріг, особливо на під'їздах до перехресть, або ж до лежачих правоохоронців. smile

Просто жах, а всім - байдуже і все...

СергійДата: Середа, 05.01.2011, 14:04 | Сообщение # 14
Користувач
Хай Бог боронить від такої їзди...

Просто Сергій

rinaДата: Середа, 05.01.2011, 15:53 | Сообщение # 15
Користувач
Вже і Лавського вигнали....А дорога яка була "Файна"така і залишилася... cry cry cry

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

СергійДата: Середа, 05.01.2011, 16:01 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (rina)
Вже і Лавського вигнали....А дорога яка була "Файна"така і залишилася...

Та хіба в Лавському була проблема.... Проблема в тому що зима наступила неочікувано... Тут вся проблема... biggrin

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 06.01.2011, 11:21 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (vadjas)
Де ж дорожні служби самого міста ????

А вони в нас є? Бо дорожня служба обслуговує трасу від Дунаєвець до Хмельницького, а місто... Хто прийдеться...

Просто Сергій

СергійДата: П`ятниця, 07.01.2011, 06:29 | Сообщение # 18
Користувач
А я бачив знак "Що дорогу обслуговує ДЕД Дунаєвецьке", це не точно бо по пам'яті, аж під Хмельницьким

Просто Сергій

rinaДата: П`ятниця, 07.01.2011, 21:32 | Сообщение # 19
Користувач
Сергій як ви нині попали в гараж????Бо ми свою машину, поставили біля вашого будинку.... cry

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

buslaДата: Четвер, 13.01.2011, 05:55 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (rina)
Сергій як ви нині попали в гараж???

Вуйко, не попадав у гараж, він Вашу машину охороняв, мабудь. biggrin

Радянський, самий, що не є ...

Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Дунаєвецькі зимові дороги
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017