Вівторок, 21.02.2017, 04:50 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Ремонт автомобіля (Де можна поремонтувати якісно і за помірну ціну авто?)
Ремонт автомобіля
pavlikasiyДата: Неділя, 24.10.2010, 12:12 | Сообщение # 1
Користувач
Тут пропоную обговорити тему ремонтів авто. До прикладу, хто де і у кого ремонтує свого залізного коня.
Це може бути корисним для відвідувачів, адже будемо знати де можна знайти гарного майстра і який не зідре шкуру із замовника. Хто на яких ремонтах спеціалізується.
Де вам сподобалося як вас обслужили, а куди більше не бажаєте повертатися?

buslaДата: Неділя, 24.10.2010, 13:32 | Сообщение # 2
Користувач
Особливо не ремонтувався у Дунаївцях, але розвал-сходження доводилось робити в Хробака. Ну що сказати, а сказати і нічого - не тямить робити, навіть не знаю чого його там тримають, по 30 гривень легенько бере, а толку від його роботи ніякого !!! biggrin

Радянський, самий, що не є ...

YetyДата: Неділя, 24.10.2010, 15:36 | Сообщение # 3
Користувач
Ремонт вдома, в гаражі, в допомогу яма, і комплект інстументів... Як то кажуть.. головне в цьому ділі рівні руки =)

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

pavlikasiyДата: Неділя, 24.10.2010, 15:38 | Сообщение # 4
Користувач
Хто такий Хробак?! smile де він працює?! Це так - на майбутнє... Що саме вам не сподобалося?! І ще одне це ви на своєму двухсотому мітсубісі робили?!
Тому що навпроти стадіону я також був робив те саме, але незодоволений залишився однією дрібницею. Кермо що мало залишатися в рівній позиції коли їду прямо, то воно було практично "догори цапки". Я запитав, а що не можна було вже все нормально до кінця доробити повністю?! Мені відповіли, відкрутиш потім собі кермо, тай нарегулюєш як тобі добре.
Вважаю що гроші мають братися за повністю зроблену роботу...

pavlikasiyДата: Неділя, 24.10.2010, 15:40 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (Yety)
Ремонт вдома, в гаражі, в допомогу яма, і комплект інстументів... Як то кажуть.. головне в цьому ділі рівні руки =)

Ну по перше, не все можна відремонтувати дома.
А по друге, не завжди вистачає часу на те, щоб предоставити собі задоволення самому покулупатися біля автівки!

buslaДата: Неділя, 24.10.2010, 16:20 | Сообщение # 6
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Хто такий Хробак?! smile де він працює?!

Навпроти стадіона, зайзжаєш вело вліво - виїзжаєш веде вліво. Короче не вміє, руки чи голова, але щось друже там криво в нього. Заїзжав на ВАЗ-21150 i, без разниці на чому - взявся, то роби, а не складай картину роботи. angry

pavlikasiyДата: Неділя, 24.10.2010, 23:17 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (busla)
Навпроти стадіона,

Мабуть ваша і моя мова йде про одне й те саме місце...

buslaДата: Неділя, 24.10.2010, 23:19 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Мабуть ваша і моя мова йде про одне й те саме місце...

Так, навпроти стадіона більше і нема розвалу-сходження... biggrin

pavlikasiyДата: Понеділок, 25.10.2010, 15:52 | Сообщение # 9
Користувач
А у Фурмановича?! Я не стверджую, а просто запитую! Казали що там також роблять таку річ!

buslaДата: Понеділок, 25.10.2010, 19:09 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (pavlikasiy)
А у Фурмановича?! Я не стверджую, а просто запитую! Казали що там також роблять таку річ!

Яку річ ??? Здирають по 30 гривень за не виконену роботу, чи добросовістно розвал-сходження ? Да, хто такий Фурманович і де його майстерня ??? wacko

pavlikasiyДата: Понеділок, 25.10.2010, 20:40 | Сообщение # 11
Користувач
Розвал сходження, а наскільки якісно, я не знаю, тому що не робив ще у нього!

Де!? Перед знаком день незалежності повертаємо наліво і майже в самому низу вулиці - справа! smile Мабуть не дуже зрозуміло пояснив, але по іншому не знаю...

vadjasДата: Вівторок, 26.10.2010, 13:20 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Перед знаком день незалежності повертаємо наліво і майже в самому низу вулиці - справа!

Це на Червоному селі? Кажуть, що коли він робить сам - робить гарно. Але останім часом в нього дуже багато заказів набрано (грощі, грощі) і роблять помічники - а вони вже фабулять.

vadjasДата: Вівторок, 26.10.2010, 14:22 | Сообщение # 13
Користувач
Також знаю майстра, який видаляє сколи та тріщини скла автівки. Кому треба - звертайтеся, підскажу.

Відвідувач1Дата: Четвер, 28.10.2010, 21:34 | Сообщение # 14
Гість

Кузовні роботи непогано робить Олександр Ретунський, людина навіть відвідує спеціальні семінари, які організовують фірми-поставщики лаків, красок і всякої всячини для ремонтів. Майстерня знаходиться по дорозі до нового приміщення міліції на вуглі кооперативу автогаражів ( за новою церквушкою). На брамі гаража є номер мобільного (мабуть для тих, хто вічно запізнюється)

Відвідувач1Дата: Четвер, 28.10.2010, 21:35 | Сообщение # 15
Гість

А от двигуна щоб хтось подивився до Мазди бензинового... Може хтось підкаже?

СергійДата: П`ятниця, 29.10.2010, 06:06 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (vadjas)
Рекомендую всім автовласникам: як їхати на Газконтору, там на Шанхаї є "Дядькострой".

А точніше...

Просто Сергій

ФАНТОМДата: П`ятниця, 29.10.2010, 11:38 | Сообщение # 17
Користувач
ще в районі островського є якась майстерня... Варецький робить.. дуже багато клієнтів.. мабудь добре робить...

ВалерійДата: Субота, 30.10.2010, 04:05 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (Відвідувач1)

Пеліпенко

Відредагував Валерій - Субота, 30.10.2010, 04:06

СергійДата: Субота, 30.10.2010, 06:04 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (Відвідувач1)

Ігор, там де Зоя миє машини.

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Субота, 10.03.2012, 15:16 | Сообщение # 20
Гість

Воно то звичайно трохи не в тему (та чого душею кривити - таки зовсім не в тему), але спитаю тут, а там будь що буде - народе дунаєвецький, а де в нас виписують справку-счет (довідку-рахунок) для купівлі авто б/в з рук ? Можливо хтось недавно проходив цю процедуру (бажано в останні тижні після вступу змін до законодавства), чи можна було б тут описати по кроках зі сторони покупця, ну і бажано вартість приблизну всього. Продаж по гендорученню на нагадувати. Статті з інших сайтів не пропонувати - цікавить куди саме в Дунаївцях потрібно йти/їхати/заходити. Всім дякую.

Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Ремонт автомобіля (Де можна поремонтувати якісно і за помірну ціну авто?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017