П`ятниця, 26.05.2017, 12:22 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про наші захоплення » Фото, відео техніка.
Фото, відео техніка.
AdminДата: Субота, 22.01.2011, 11:28 | Сообщение # 21
Адміністратор
Quote (пан Володимир)
в "Версалі" теж є маленький музейчик

Так, і я б сказав вже досить не маленький... Давно хочу, але все ніяк не вистачає рук, написати заміточку про цей музейчик ...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВолодимирДата: Субота, 22.01.2011, 12:06 | Сообщение # 22
Гість

Давно хочу, але все ніяк не вистачає рук, написати заміточку про цей музейчик ...

То може ці кілька постів і будуть стимулом для реалізації свого "Давно хочу", та й відвідувачам сайту буде цікаво дізнатись деталі.
П.С. Тим більше, що там є і два моїх фотоапарата, які допомагали мені у пізнанні світу smile
Так що жадаєм інформації

buslaДата: Неділя, 23.01.2011, 08:33 | Сообщение # 23
Користувач
В мене є "Зеніт 12 СД", ще СССРовський зі знаком якості в суперробочому стані, полароїд "Імпульс СЕ", в сина "Соні ...". "Зенітом" фотки нащолкав і на кухні років 20 назад проявляв плівку і печатав фотографії в кольорі ( "Крокус", "Дон") . Був час захоплень, ночі напрольот, а зараз все набагато простіше: нафоткав, віддав, получив. wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

СергійДата: Неділя, 23.01.2011, 08:56 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (пан Володимир)
Да, цікавенькі лінки. У Вопаку в "Версалі" теж є маленький музейчик, забіжи якось.

То просто нічого проти Хмельницького, але на рівні Дунаєвець....

Просто Сергій

СергійДата: Середа, 27.04.2011, 21:37 | Сообщение # 25
Користувач
Я хочу по дякувати пану Володимиру, за те що підтримав мене і зберіг віру в найкраще.... В найкраще це Epson Stylus Photo RX690, і фірма Epson теж мабуть повинна йому по дякувати, бо він не дав згубити мою віру в Epson. Бо я дуже був розчарований, швидше роздратований, навіщо купив, навіщо продав Epson Stylus Photo R220..... і багато чого іншого. І я звернувся по допомогу пана Володимира і не помилився.... Сьогодні перший раз я отримав задоволення від друку фотографій.... Такого сочного, красивого.... я ще не бачив... Даже натягнув свої окуляри, шукав ґандж не знайшов.... Супер. Оце що значить допомога спеціаліста.... Я ще раз дуже Вам дякую пане Володимир за допомогу.... ДЯКУЮ ....

Просто Сергій

AdminДата: Середа, 27.04.2011, 21:40 | Сообщение # 26
Адміністратор
Ну то вже діліться тією таємницею, що пан Володимир Вам повідав... Що він там такого начаклував з тим епсоном? smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВолодимирДата: Четвер, 28.04.2011, 09:32 | Сообщение # 27
Гість

---- за те що підтримав мене і зберіг віру в найкраще.... В найкраще це Epson Stylus Photo RX690

Ну прямо зародження нової релігії ;)
За ці рядки фірма Епсон повинна пану Сергію матеріально щиро подякувати і завалити його принтерами та розхідниками. Тільки як би до них донести ці щирі слова :)

------Такого сочного, красивого.... я ще не бачив... Даже натягнув свої окуляри, шукав ґандж не знайшов....
А скельця в окулярах якого кольору ??? Не рожеві ?

Та в будь-якому разі - БУДЬ-ЛАСКА, завжди готовий допомогти хорошому чоловіку. Радуйся сам та радуй своє сімейство.

------ ...що пан Володимир Вам повідав... Що він там такого начаклував з тим епсоном?
Та добре слово і Епсону приємно :) А коли при цьому згадати ще їхню китайську маму неодноразово та кувалду в руки ... тут ніякі високі технології не встоять :)

Форум » Спілкування на вільні теми » Про наші захоплення » Фото, відео техніка.
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017